Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0 i 4.1)

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)


arokub napisał(-a):

@vdsl2 a jaki android? U mnie nougat, może to jest winą?


@arokubU mnie 5.0.1 i 4.0

Anonim

Nie dotyczy

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

Android 6.01 też działa z aplikacją prawidłowo, nic się nie tnie, nie działa w mig,stara wersja też tak nie działała, ta ma dodatkowo trochę grafiki doładowane, może dlatego ciut wolniej działa, mi to nie przeszkadza.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

Czy ktos z Was nie wylaczal w opcjach deweloperskich animacji w systemie? U mnie wlaczenie ich z powrotem naprawilo sytuacje.

 

PS: Drodzy deweloperzy. Wylaczcie w opcjach deweloperskich animacje w systemie i sprobujcie zalogowac sie w apce Moj Orange na samsungu s7 z androidem 7 i najnowszymi poprawkami wersja open market. czekam na poprawke.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10921
  • 150

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)


mmmmmm napisał:

Drodzy deweloperzy. Wylaczcie w opcjach deweloperskich animacje w systemie i sprobujcie zalogowac sie w apce Moj Orange na samsungu s7 z androidem 7 i najnowszymi poprawkami wersja open market. czekam na poprawke.


Hm... Chcę tylko dodać do powyższego, że przy włączaniu ustawień deweloperskich w telefonie użytkownik jest informowany, że wprowadzane tam ustawienia (zmiany) mogą powodować występowanie błędów dotyczących urządzenia lub zainstalowanych aplikacji.

Twoje uwagi @mmmmmm przekazaliśmy dalej Szczęśliwy robot.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

A ja chcialbym dodac ze to deweloperzy powinni z nich korzystac jak nazwa wskazuje i apka nie powinna padac przy zmianie takich ustawien bede wdzieczny za poprawke w tym zakresie 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0.1)

U córki na J3 apka śmiga jak należy, a na moim s7 z nougatem wisi i kwiczy...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0.1)

Na kolejnym telefonie, s5neo na androidzie 6, chodzi płynnie, a na moim s7 wciąż tnie i wisi. Będzie to poprawione?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0.2)

Przy uruchomieniu wersji 4.0.2 pojawił mi się komunikat, że wyłączone animacje mogą powodować problemy. Włączenie animacji pomogło, apka już się nie wiesza.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10921
  • 150

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0.2)

Dzięki @arokub, że podzieliłeś się z nami, podobnie jak to już kiedyś wyżej zrobił @mmmmmm, informacjami nt. działania apki przy włączonych animacjach Szczęśliwy robot.
▬▬▬
Przy okazji apel do autora tematu 🙂

Pokaż szczegóły
jest taka pożyteczna zasada panująca na NO:
Zasady NO - oznaczanie rozwiązań.JPG

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0.2)

► Wpis przeniesiony z tematu Błędy w aplikacji MO 4.0.2 - Moderator Wiktor ◄

 

aplikacja totalnie nie działa (po każdym kliknięciu się całkowicie zawiesza) jeśli w systemie są wyłączone animacje