Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

Witam, od kilku dni nie mogę sprawdzić biezącego wykorzystania środków (internet mobilny), Ogólnie coś strona orange nie za bardzo funkcjonuje po zalogowaniu. Ile czasu potrwa naprawa tych błędów?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

W takim razie to wygląda na problem z uprawnieniami na Twoim koncie. @mgrczupryna. Będziemy potrzebowali Twojego numeru, aby to naprawić, więc na forum nic więcej nie poradzimy. Proszę zgłoś problem do BOK, zajmiemy się tym: www.orange.pl/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

A możesz opisać szerzej, @mgrczupryna? Logujesz się na orange.pl, wchodzisz do Mój Orange i co się dzieje? Może zrzut ekranu z błędem?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

Loguję się na stronie orange.pl za pomocą swojego loginu i hasła. I teraz tak: wybierając opcję obsługa--->zarządzanie kontem--->bieżące wykorzystanie przerzuca mnie do supportu, jak zrobię zaloguj to widnieje błąd że strona dla mnie nie dostępna.I tak w kółko. Wrzucam zrzuty na potwierdzenie problemu. Nie mogę wejść w żadne opcje, i przyznam że wcześniej działało bez zarzutu te problemy pojawiły się w momencie zmiany "wystroju".

Bez nazwy.jpgzaloguj.jpg

 


Bez nazwy.jpg

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

@mgrczupryna, dzięki za cynk, rzeczywiście tak nie powinno być. Zbadamy skąd ten błąd, a tymczasem spróbuj wejść bezpośrednio do Mój Orange, czyli www.orange.pl/mojorange najlepiej w trybie incognito (abyśmy mieli pewność, że błędu nie powodują pliki tymczasowe) i daj znać czy się udało.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

Tryb incognito bezpośrednio z linku do Mój orange...nadal bez zmian.incog.jpg


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

W takim razie to wygląda na problem z uprawnieniami na Twoim koncie. @mgrczupryna. Będziemy potrzebowali Twojego numeru, aby to naprawić, więc na forum nic więcej nie poradzimy. Proszę zgłoś problem do BOK, zajmiemy się tym: www.orange.pl/kontakt

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

Ok, działam dalej. Mimo wszystko dziękuje za pomoc.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

@mgrczupryna
rozważ, czy któryś z wpisów okazał się dla Ciebie w jakimś stopniu pomocny Emotikon: Szczęśliwy. Jeśli tak, to prosimy o oznaczenie go przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanie│. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)

nie mogę

 

sprawdzić  bieżącego wykorzystania rozmów telefoniczych na dwóch numerach komórkowych               na Mój Orange   Pozdrawiam


mgrczupryna napisał(-a):

Tryb incognito bezpośrednio z linku do Mój orange...nadal bez zmian.incog.jpg


 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania środków (internet mobilny)


annas1954 napisał:

nie mogę sprawdzić  bieżącego wykorzystania rozmów telefoniczych na dwóch numerach komórkowych               na Mój Orange


To śmiało skorzystaj z wyżej podanej porady, oznaczonej jako rozwiązanie Szczęśliwy robot.