Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

Witam nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange (po wybraniu słuchawki nic się nie dzieje biały ekran). Przeinstalowanie apki nic nie daje.  Android 4.4.2 Poza tym nie dostałem bonusu za doładowanie konta na www.doladowania.orange.pl  Emotikon: LOL

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

@Anonim

Yy... W pierwszej chwili trochę oniemiałem 😉

zdziwieniezdziwienie

 

Ale temat trochę bardziej zgłębiłem i... co się okazuje? Już przed Tobą było sporo podobnych przypadków i na obecną chwilę nie ma potrzeby, żeby analizować (osobno!) Twoją kartotekę. Problemem zajmują się już nasi programiści pracujący nad IVR-em (o którym już wyżej wspomniałem Szczęśliwy robot).

 

[edit]
jeśli uważasz, że któryś z postów był pomocny, wniósł do Twego pytania nieco więcej wiedzy itd... Mrugający robot to zachęcam do oznaczenia stosownego wpisu. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

Za ile zostało zrobione doładowanie i kiedy ??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

napisz na czacie http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

Doładowałem chyba z tydzień temu za 10 zł aby sprawdzić 😄 . A w sprawie połączenia z doradcą na czacie pani nie potrafiła powiedzieć dlaczego nie mogę się połączyć , chat mogę wybrać ale gdy wybieram połącz z doradcą nic się nie dzieje.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

@Anonim, na pełnym logowaniu masz wszystkie uprawnienia oznaczone checkboxem na zielono? W tej wersji masz bezpłatne połączenia?

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

Uprawnienia mam wszystkie na zielono. Być może jest to wina tego, że w kilku przypadkach nie wyraziłem zgód na reklamy itp. Emotikon: LOL jednak bezpłatnie normalnie dzwoniłem , teraz połączenia są już płatne z tego co czytałem a na koncie pieniądze są (wersja apki najnowsza) .

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

@Anonim, w 4.1. są już płatne. Może się zdarzyć zawieszenie appki. Tak się też zdarza, nawet po włączeniu danych komórkowych. Zamykam i od nowa działamEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

@Anonim

czy w najnowszej wersji 4.1.2 nadal ten problem występuje? Chodzi mi o biały ekran po naciśnięciu ikonki 'słuchawka':

słuchawka → szybkie połączeniesłuchawka → szybkie połączenie

?

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

Tak problem nadal występuje.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange

Dzięki za info zwrotne 🙂

Będę miał prośbę. Spróbuj wyczyścić cache w apce. Oczywiście daj znać, gdybyś nie wiedział jak to zrobić Bardzo szczęśliwy kot. Po ponownym uruchomieniu będzie trzeba się na nowo zalogować do konta [pytanie: logujesz się danymi dostępowymi czy przez Szybki podgląd?]. Później uruchom Szybkie połączenie i jak się pojawi biały ekran odczekaj maks. 30 s. Do tego czasu powinien pojawić się ekran:

połączenie z doradcą → wybór rodzaju sprawypołączenie z doradcą → wybór rodzaju sprawy

 

Podaj jeszcze dokładny model swojego aparatu :).