Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój orange. Login i haslo.

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36177
  • 1366

Mój orange. Login i haslo.

Wpisz inny modem czy cokolwiek wybierz 🙂 a słownie dodaj komentarz, że wybrałeś coś innego.
Ew. drydnij na infolinię.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Mój orange. Login i haslo.

Okej.

Zadzwonił miły pan (10/10) i wszystko jasne.

Na umowie jest DO 10 Mbps a do mnie dociera tylko ~7 Mbps. No dzięki wielkie orange. 😛

Troche strona kłamie bo pokazywała że działa u mnie normalnie 10 Mbps.

 

Mam internet mobilny który sięga do 24-30 Mbps tyle że z limitem 5GB.

I tu pytanie za 200 pkt:

Co oznacza ten wykres? Prędkość po przekroczeniu to 16-64kb/s czy większa czy będzie naliczało opłaty?

http://scr.hu/32fz/t0r9k

 

A najlepsze to jest że karta LTE a router 3G. No dzięki wielkie orange. 😛 v2


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mój orange. Login i haslo.


Mikołaj napisał(-a):

@witek1358

pozwolę sobie na małe sprostowanie i podsumowanie. Szczęśliwy mężczyzna

Strona konfiguracja.neostrada.pl służy do zarządzania ustawieniami poczty i hostingu dla użytkowników neostrady. Do przeglądania poczty łatwiej logować się na stronie webmail.neostrada.pl.

 

 

 


@Mikołaj  mógłbyś podać aktualną stronę do logowania do zarządzania ustawieniami? Przy kolejnej próbie otworzyła się jakaś strona 😉 

Przy próbie zalogowania do "poczty" pojawia mi się komunikat "Błąd połączenia z serwerem!", przy okazji... na tej stronie brakuje informacji jak można odzyskać/zmienić hasło... czy to tylko przez podany przeze mnie wcześniej błąd?  


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Mój orange. Login i haslo.

@Ativ, dwie sprawy 😄

 

1. Czy przypadkiem w Twojej ofercie internetu mobilnego nie masz różnych limitów na pobieranie danych dla technologii 3G i LTE? Bo jeśli mnie pamięć nie myli to wklejony wykres pokazuje właśnie limity dla tych technologii i jeśli np. wykorzystasz XX-dużo-tak-bardzo-Gb danych to może zostać tymczasowo ograniczona szybkość internetu w 3G, a pod LTE dalej będzie śmigał na full.

SHU_gnzZj4.jpeg

 

2. Prośba od nas - zerknij jeszcze raz na swój pierwszy post w tym temacie i odpowiedzi innych osób i oznacz jako rozwiązanie "tę jedyną" 😉 Znaczy tę, która najbardziej Ci pomogła. Dzięki temu inne osoby, które będą miały podobny problem szybciej trafią do rozwiązania 🙂

 

 

Aaaa, i prośba numer 3 😄 Następnym razem, gdy będziesz zadawał pytanie "z innej beczki" to proszę - stwórz nowy temat, wtedy dla wszystkich będzie czytelniej i łatwiej 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Mój orange. Login i haslo.

@Misiek62 a jak teraz, działa, czy nadal masz jakieś problemy?