Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój orange. Login i haslo.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Mój orange. Login i haslo.

Witam.

Otóż posiadam email XXXXXXX@neostrada.pl oraz hasło.

Niestety nie działa mi to na stronie orange.

Jak mogę sie zalogować na Mój Orange z obecną usługą internetu Neostrada 10Mb/s?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Mój orange. Login i haslo.

1. www.rejestracja.neostrada.pl służy do rejestracji usługi. Podczas tej rejestracji, otrzymujesz swoje hasło. Tak naprawdę, po rejestracji usługi rozpoczyna się naliczanie opłat za usługę. Ty już masz login i hasło wiec nie musisz tam wchodzić.

 

2. www.konfiguracja.nostrada.pl służy do zarządzania kontami pocztowymi, mikroserwrem http i ftp. Ty chcesz tylko uruchomić usługę, więc nie musisz tam wchodzić.

 

3. Login oraz hasło które otrzymałaś musisz wprowadzić w konfiguracji swojego routera (nie modemu - Orange od ponad 5 lat nie sprzedaje/dzierżawi modemów do neostrady). Poszukaj w google j ak wyglada konfiguracja routera który masz pod neostradę i postępuj zgodnie z poradami.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Mój orange. Login i haslo.

Cześć @Ativ, domyślam się, że to są dane z umowy na Neostradę i umożliwiają zalogowanie do internetu. Są potrzebne tylko jednorazowo do skonfigurowania modemu.

To nie to samo co login i hasło do Mój Orange. Spróbuj w Mój Orange założyć nowe konto używając numeru usługi z umowy, a potem daj znac czy się udało 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Mój orange. Login i haslo.

Tak jak pisze @Artur musisz wejść na stronę https://www.orange.pl/rejestracja.phtml wpisać numer usługi (numer lini) i postępować zgodnie ze wskazówkami. Pozdrawiamy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój orange. Login i haslo.

A jeśli miałeś już założone konto - zresetować hasło możesz na dziale technicznym infolinii 510100100.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Mój orange. Login i haslo.

Wejdź na www.konfiguracja.neostrada.pl i tam w zakładce linki wyskoczy Ci poczta , wchodzisz tam i jesteś w poczcie neostrada a nie orange.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Mój orange. Login i haslo.

@witek1358

pozwolę sobie na małe sprostowanie i podsumowanie. Szczęśliwy mężczyzna

Strona konfiguracja.neostrada.pl służy do zarządzania ustawieniami poczty i hostingu dla użytkowników neostrady. Do przeglądania poczty łatwiej logować się na stronie webmail.neostrada.pl.

Dane częściowo podane przez @Ativ, to najprawdopodobniej, tak jak pisze @Artur, dane autoryzacji samego połączenia z internetem.

Instrukcje jak poprawnie zalogować się do Mój Orange podpowiadają @Artur. @Anonim, @Piotrekk85 Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Mój orange. Login i haslo.

1. www.rejestracja.neostrada.pl służy do rejestracji usługi. Podczas tej rejestracji, otrzymujesz swoje hasło. Tak naprawdę, po rejestracji usługi rozpoczyna się naliczanie opłat za usługę. Ty już masz login i hasło wiec nie musisz tam wchodzić.

 

2. www.konfiguracja.nostrada.pl służy do zarządzania kontami pocztowymi, mikroserwrem http i ftp. Ty chcesz tylko uruchomić usługę, więc nie musisz tam wchodzić.

 

3. Login oraz hasło które otrzymałaś musisz wprowadzić w konfiguracji swojego routera (nie modemu - Orange od ponad 5 lat nie sprzedaje/dzierżawi modemów do neostrady). Poszukaj w google j ak wyglada konfiguracja routera który masz pod neostradę i postępuj zgodnie z poradami.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Mój orange. Login i haslo.

Okej.

Faktycznie, ten login i haslo służy tylko i wyłącznie do konfiguracji (WAN Port na moim routerze).

 

Znalazłem umowe i faktycznie, na niej są podane dane do logowania na stronie orange.

Dziękuje. 🙂

 

To teraz pytanie za 100 pkt:

Jest to neostrada DO 10 Mbps. W życiu nawet 8 Mbps nie widziałem żeby było. Mało kiedy sięga nawet tych 6 Mbps.

Średnio pobiera po 400-500 kb/s (8 Mbps = 1mbps. Więc: 10 Mbps = 1.25 mbps?).

Opcja "zmiana opcji" na stronie orange nie działa. Nie wiem nawet co ona robi. (Jedynie w czym może być problem to że jest drobne zadłużenie i nie wiem to przypadkiem nie przez to.)

"Bawienie" się routerem za wiele nie dało...

z  około 6968 kbps wskoczyło na   7168 kbps czyli 7 Mbitów ale i tak speedtest tyle nie pokazuje.

http://www.speedtest.pl/test/137471609

Jak widać na speedtescie nie wiele brakuje do 6 Mbps jednak w pobieraniu wychodzi i tak mniej.

Da sie tu coś zrobić? Zadlużenie będzie spłacane w ratach jeszcze przez 2 miesiące. Umowa kończy się 31 marca 2017.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój orange. Login i haslo.

Zgłoś uszkodzenie przez Mój Orange lub poprzez infolinię 510100100 jeśli uważasz, że coś jest nie tak.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Mój orange. Login i haslo.

Dobra.

Boje się że troche wyjdzie to że jestem polaczkiem cebulaczkiem który narzeka na brak pełnej prędkości internetu mając zadłużenie ale niech będzie.

 

No to kto mi teraz pomoże żeby to miało ręce i nogi.

Nie wiem czy dobrze znalazlem ale tu chodzi o:

Masz problem techniczny z internetem DSL? --> Zgłoś problem techniczny DSL

 

Czyli zgłoszenie problemu technicznego DSL?

Przez Mój orange oczywiście.

Dobra znalazlem.

Zgłoszenie neostrady tylko problem taki że MODEM który posiadam nie jest na liście.

Co zrobić?