Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 32, Ekspert
  • 2565
  • 2778
  • 96

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

[ Edytowane ]

Według appki u mnie ta usługa jest "Aktywna"... ja nigdy jej nie aktywowałem, potwierdziłem że nie jest aktywowana - rozmowa na czacie... 

orange-tv.png

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

9 ODPOWIEDZI
Poziom 27, Specjalista
  • 2683
  • 2084
  • 41

@Misiek62, też to mam tak samo na smartfonie, ale jak rozwinąłem, korzystanie za 4,99 miesięcznie, po zainstalowaniu aplikacji Orange TV GO.

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 54
  • 55
  • 0

@burebusek  przecież @Misiek62 wyraźnie napisał "nie aktywowałem" i że zweryfikował na czacie - usługa nie jest aktywowana.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 27, Specjalista
  • 2683
  • 2084
  • 41

[ Edytowane ]

@Adept, nie w tym problem, że @Misiek62 nie aktywował, tylko że w widoku appki MO jest aktywna, czyli przekłamanie, albo kłamstwo...jak kto woli. U mnie też tak samo. Na smartfonie, aplikację Orange TV Go musisz zainstalować, a jak jej nie masz, to jak tak można? Poczytaj tu co piszą @Piotrekk85 i @dismayerEmotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 919
  • 736
  • 49

@Misiek62

opisana tutaj przez Ciebie sytuacja została już przekazana do twórców Emotikon: Szczęśliwy. Trwa wyjaśnianie przyczyn. Na innych niektórych kontach można też coś takiego dostrzec. Dzięki wielkie, że wychwyciłeś "tego Pinokia" Emotikon: Język!

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. | Nie wiesz jak działa forum? Przeczytaj Zasady Nasz Orange |

Poziom 32, Ekspert
  • 2565
  • 2778
  • 96

@Wiktor  podzielą się z nami wynikami "śledztwa", czy po prostu gdy już znajdą buga, go usuną to puszczą aktualizację?

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Zespół Nasz Orange
  • 919
  • 736
  • 49

Misiek62 napisał:

@Wiktor  podzielą się z nami wynikami "śledztwa", czy po prostu gdy już znajdą buga, go usuną to puszczą aktualizację?

Wydaje mi się, że raczej to drugie Szczęśliwy robot.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. | Nie wiesz jak działa forum? Przeczytaj Zasady Nasz Orange |

Zespół Nasz Orange
  • 377
  • 566
  • 15

Czat już działa w aplikacji, czy potwierdzasz @Misiek62 ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 32, Ekspert
  • 2565
  • 2778
  • 96

[ Edytowane ]

ależ ja nie zgłaszałem problemu z czatem , tylko że appka wskazywała iż mam włączoną usługę tvgo, której nie aktywowałem... Zaraz zobaczę czy ta którą aktualnie używam pokazuje to samo. Korygowałem ingerencję autokorekty.

Jak widać na obrazku, nadal jest info, że usługa aktywna. Emotikon: Smutny

large.png

Zespół Nasz Orange
  • 377
  • 566
  • 15

[ Edytowane ]

Nie wiem jak to przeczytałem, wybacz @Misiek62, zakryłem Twój id usługi i dopytam co w tej sprawie się dzieje, którą zgłosił @Wiktor i damy znać Emotikon: Mrugający