Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

@wawocznym, bo jak byś śledził całe forum, to pewnie byś zauważył, że przemeblowania jeszcze trwają i potrwają trochę. Musiałby pewnie sam Prezes dać "błogosławieństwo" na wzmocnienie ekipyEmotikon: MrugającyEmotikon: Język


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Do nowego konta Mój Orange logujemy się adresem e-mail i hasłem. Do starego konta, forum, MultiBoxa, aplikacji - logujemy się "starym" loginem/nr usługi lub hasłem.

To dlaczego lepszy jest "nowe" konto Mój Orange można sprawdzić w porównaniu:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Mój-Orange/Nowe-i-stare-konto-Mój-Orange-porównanie/ta-p/60197


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Jeszcze wracając do meritum niniejszego tematu... Wszystkie @ co do zasady powinny już dochodzić. (Mogą być opóźnienia, ale powinny dochodzić :D). Jeśliby ktoś takiego @ nie dostał - to... Niech jeszcze raz się upewni, że go nie dostał [żarcik! ;-)]... oczywiście prośba, by nam o tym tutaj napisał :).

Dziękuję wszystkim uczestnikom tej dyskusji za okazaną cierpliwość i przekazywane informacje. Dzięki Wam zostały "zlokalizowane" i ostatecznie wyeliminowane nieprawidłowości przy procesie rejestracji konta NMO 🙂

Ukłony!


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Witam serdecznie,

 

Odkopuję troszkę temat, pomino przewertowania tematu i zapewnień że już wszystko z wysyłaniem kodów aktywacyjnych działa, do mnie nie dotarł żaden a próbuje co jakiś czas od 2 miesięcy.

Wcześniej to troszkę zbywałem bo dostęp nie był mi potrzebny, ale po takim czasie problem zaczyna mnie już troszkę męczyć.

Skrzynka mailowa w gmail.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Właśnie zarejestrowałem się do nowego  M.Orange i wszystko przebiegło bez problemowo , na kody czekałem około minuty  . Sprawdz czy wiadomość nie wylądowała w spamie , albo na nowo przeprowadz rejestracje.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Rejestrację przeprowadzam od 2 miesięcy po kilkanaście razy na dzień wiec przelicz sobie ile prób już wykonałem. A kodu jak nie było tak nie ma (tak sprawdzam Spam).

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

@morfiksA jaka masz usługę mobilna czy stacjonarna ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Usługa mobilna.

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Istnieje możliwość zmiany metody weryfikacji na kod sms ?