Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

@AnonimJeszcze sprawdzilem na Chrome na Windows 7 nie działa też Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

@Anonim  Ale przynajmniej odnośnik działa to jak na ich możliwości wystarczy.

Bez tytułu4.png

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Dzisiejsza próba na IE z wyłączonymi wszystkimi dodatkami i rozszerzeniami.

http://www.orange.pl/kid,4002010828,id,4004953720,article.html#topslice
Narzędzie do pomiaru prędkości na naszej stronie zostało dostarczone przez niezależnego partnera: speedtest.pl - kiepski partner, albo nie ma mocnych na działanie po stronie operatora.
Przydatne linki:
Jak sprawdzić rodzaj karty WiFi
Jak sprawdzić rodzaj karty sieciowej LAN...prowadzą do strony 404, czyli jest, jak jest i nie ma rady.
Pomiaru chciałem dokonać w przeglądarce IE bez rozszerzeń. InPrivate to samo.
Kontakt-zostaw swoje dane...Oddzwonimy bezpłatnie w ciągu 28 sekund. Ale marketing sprzedażowy działa bez zarzutu. To wszystkie moje spostrzeżenia i za jakiś czas nie chciałbym do tego wracać. Jak do tej pory, naprawiono tylko przekierowanie na niebezpieczną, prywatną stronę, ponieważ kieruje prawidłowo na stronę z testem...który wciąż nie działa. Tzn. próbuje drgnąć.

2018-02-16.png2018-02-16 (1).png2018-02-16 (2).png

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

@AnonimSzczerze to już mi się znudziło pokazywania różnych nieprawidłowym działanie na stronie. 

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

@Anonim, ja uważam inaczej. Od czasu do czasu kropla będzie drążyła skałę, bo widzę, że ten piasek w klepsydrze się przesypuje. Za mało nas do pieczenia chlebaEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Obrazek z chrome wszystko wyjaśnia 

Bez tytułu4.png