Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Zauważyłem, że u mnie na stronie orange.pl nie działa test łącza. Mierzy jedynie ping, ale download ani upload nie jest sprawdzany i pokazuje wynik 0. Sprawdzałem na komputerze i telefonie, efekt ten sam. Testowane łącze to Neostrada do 10 Mb/s. Czy to jest błąd na stronie? 😉

25 ODPOW. 25
Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Nie działa nie pierwszy i nie ostatni raz.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

U mnie są pomiary to jest Neostrada do 80MbEmotikon: Wściekły

Przechwytywanie.PNG

 

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl


Matt55 napisał(-a):
Zauważyłem, że u mnie na stronie orange.pl nie działa test łącza. Mierzy jedynie ping, ale download ani upload nie jest sprawdzany i pokazuje wynik 0. Sprawdzałem na komputerze i telefonie, efekt ten sam. Testowane łącze to Neostrada do 10 Mb/s. Czy to jest błąd na stronie? 😉

@Matt55, wogóle nie działa, więc zgłosiłem do CERTu niebezpieczny objaw, o którym w innym temacie. Sprawa wymaga wyjaśnienia.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Bez tytułu12.png

Tyle działa


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10920
  • 150

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Zweryfikujcie, proszę, czy problem ten występuje niezależnie od wybranego protokołu (z IPv6 vs bez IPv6) Zaskoczony robot

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

@Wiktor, przycisk Start nie powoduje żadnej reakcji, prócz tej, że gaśnie i na górze Trwa pomiar prędkości łącza. Jedyna rzecz godna uwagi, to prawidłowo działające okienko infolinii. Klikniesz w cyferkę słuchawki, to wyskoczy kolejne, by podać namiary....tak trwa pomiar. Login neo bez IPv6.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Bez tytułu.png

 działa


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

U mnie bez ipv6 jedynie pomiar pingu działa, reszta niestety nawet nie drgnie. Tak jak wspomniano powyżej, okienko infolinii działa aż nadto dobrze. 😉

Anonim

Nie dotyczy

Błąd testu łącza na stronie Orange.pl

Sprawdziłem  teraz nie działa oprócz pingu.