Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange pokazuje tylko Pakiet danych w roamingu w UE - na Windows PHONE i ANdroid

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 1
  • 1

Aplikacja Mój Orange pokazuje tylko Pakiet danych w roamingu w UE - na Windows PHONE i ANdroid

  • Aplikacja Mój Orange pokazuje tylko Pakiet danych w roamingu w UE - na Windows PHONE i ANdroid
     
     
    Na stronie mam:
    Pakiet GB za kod
    Ważne do
    za 13 dni,
    24.10.2017
    Pozostało
    34 GB
  •  
    Pakiet danych w roamingu w UE
     
    Ważne do
    za 12 dni,
    23.10.2017
    Pozostało
    300 MB
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Aplikacja Mój Orange pokazuje tylko Pakiet danych w roamingu w UE - na Windows PHONE i ANdroid

@ciastex

OK. Słuszna uwaga. Apka nie pokazuje - jak to również inni w pozostałych tematach zauważyli - pakietów, które z kolei widoczne są z poziomu portalu... Sprawę przekażę dalej do osób pracujących nad jej rozwojem. A czy mógłbyś doprecyzować co to był za "Pakiet GB za kod"? To ten za awans może? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Bo jeśli tak, to "na kanwie" tego właśnie pakietu powstał pomysł @Misiek62 Emotikon: Język.

 

Na przyszłość zgłaszaj śmiało zauważone różnice do naszego BOK-u.

 

A przy okazji - może skorzystasz z przywileju...

Pokaż szczegóły
zastosowania takiej pięknej zasady społecznościowej? Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange pokazuje tylko Pakiet danych w roamingu w UE - na Windows PHONE i ANdroid

@ciastex, większość problemów z aplikacjami rozpoczyna się od niewłaściwych konfiguracji. Jeżeli masz cierpliwość, to weź sobie porady ekspertów Orange do serca i cierpliwie wysłuchaj. To pierwszy i najistotniejszy szczegół, umykający posiadaczom sprzętu z usługami Orange.

https://www.youtube.com/watch?v=KdlUVeB2D5g

https://www.youtube.com/watch?v=1RBML8H0BV0

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Aplikacja Mój Orange pokazuje tylko Pakiet danych w roamingu w UE - na Windows PHONE i ANdroid

@ciastex

OK. Słuszna uwaga. Apka nie pokazuje - jak to również inni w pozostałych tematach zauważyli - pakietów, które z kolei widoczne są z poziomu portalu... Sprawę przekażę dalej do osób pracujących nad jej rozwojem. A czy mógłbyś doprecyzować co to był za "Pakiet GB za kod"? To ten za awans może? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Bo jeśli tak, to "na kanwie" tego właśnie pakietu powstał pomysł @Misiek62 Emotikon: Język.

 

Na przyszłość zgłaszaj śmiało zauważone różnice do naszego BOK-u.

 

A przy okazji - może skorzystasz z przywileju...

Pokaż szczegóły
zastosowania takiej pięknej zasady społecznościowej? Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg