Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana hasła do Multi Box

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Zmiana hasła do Multi Box

Post wydzielony do nowego tematu z "FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu" - Moderator Wojciech.

 

Jak zmienić hasło do poczty Multi Box? Zmieniłem hasło do Mój Orange, ale do poczty wciąż loguję się starym hasłem (!) Po zalogowaniu do poczty nie widzę opcji zmiany hasła

 

Edit: Na tej stronie https://www.orange.pl/omnibook/korzystanie-z-nowego-moj-orange# znalazłem informację, że hasłem do MultiBox jest hasło z poprzedniej wersji Mój Orange (genialny pomysł!). Jak w takim razie zmienić hasło do poprzedniej wersji Mój Orange?! (korzystam już z nowej wersji)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Na początek musisz wyzbyć się logiki i przyjąć na wiarę co dalej napiszę (niezależnie jak absurdalnie to będzie brzmiało).

W trybie incognito otwórz stronę https://www.orange.pl/edycja-profilu.phtml - do strony logujesz się starymi danymi (numer telefonu i stare hasło). Będzie tam guzik do zmiany hasła.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

@corner, ja nie mam z tym problemu, bo zaciągnięte i zapamiętane hasła, nawet po komunikacie Twoja sesja wygasła i zaloguj się poprzednim hasłem (w uproszczeniu tego komunikatu), daje możliwość manewru. Jeżeli masz z tym problem, to albo masz MultiBox zaciągnięty ze starego hasła, więc proponuję usunięcie go i po resecie hasła na swoim koncie MO (opcja>przypomnij hasło), rozpocząć zakładanie MultiBoxa od nowa. Albo tylko skorzystaj z opcji przypomnienia hasła na koncie MO, jak się dygasz.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Na początek musisz wyzbyć się logiki i przyjąć na wiarę co dalej napiszę (niezależnie jak absurdalnie to będzie brzmiało).

W trybie incognito otwórz stronę https://www.orange.pl/edycja-profilu.phtml - do strony logujesz się starymi danymi (numer telefonu i stare hasło). Będzie tam guzik do zmiany hasła.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

@burebusek, niewiele zrozumiałem z twojej odpowiedzi. No po prostu u mnie MultiBox akceptował tylko hasło ze starego Orange, a portal Orange pozwalał się tylko zalogować do nowego Orange.

 

@Piotrekk85, serdecznie dziękuję - twoja porada pomogła! Dziękuję bardzo! Wygląda na to, że moja diagnoza była poprawna tylko nie wiedziałem jak zmienić hasło do starego Orange. Ale to jest chore, że w Orange panuje taki bałagan!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

To raczej etap przejściowy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Czy dla poczty orange jest już dostępny IMAP, czy mi się przyśniło?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

IMAPa brak. Tylko pop3 i smtp.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Gdyby ktoś nie zauważył, to IMAP już jest od pewnego czasu.👏👌👍🤘