Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 6206
  • 5647
  • 68

Przyciski Uruchom i Więcej

[ Edytowane ]

Jest możliwość modyfikacji koloru przycisków?

MB z czatem.PNG

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1309
  • 1848
  • 42

Z tego co widzę u siebie to tylko tam tak jest. Chyba że uda Ci się coś wyhaczyć w innym miejscu.

Jak wiesz Multi Box nie jest obecnie rozwijany i przez to póki co to zmienione nie będzie.Chyba że nastąpi jakaś większa przebudowa wprowadzona, to będziemy o tym informować kogo trzeba.

Dzięki.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Wszystkie odpowiedzi:
Zespół Nasz Orange
  • 1309
  • 1848
  • 42

W innych częściach portalu też masz czarne, czy tylko w Multi Box?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6206
  • 5647
  • 68

@Wojciech , nie sprawdzałem wszystkiego, tylko na podstawie tych obserwacji nagłośniłem.

Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1309
  • 1848
  • 42

Z tego co widzę u siebie to tylko tam tak jest. Chyba że uda Ci się coś wyhaczyć w innym miejscu.

Jak wiesz Multi Box nie jest obecnie rozwijany i przez to póki co to zmienione nie będzie.Chyba że nastąpi jakaś większa przebudowa wprowadzona, to będziemy o tym informować kogo trzeba.

Dzięki.

Poziom 29, Specjalista
  • 6206
  • 5647
  • 68

@Wojciechnapisał(-a)

@Wojciech , małe co nieco wyhaczyłem.

Na stronie https://www.orange.pl > Na skróty-Przenoszę numer, po kliknięciu w przycisk Kontakt przenosi najpierw na biały napis, który za chwilę zmienia się w szary napis Uruchom. Zauważyłem po jakimś czasie "wybielenie" napisu. To tutaj

https://www.orange.pl/abonament-komorkowy

uruchom szary.PNG

Zespół Nasz Orange
  • 1309
  • 1848
  • 42

To prawda, ale kolor zgodny z wytycznymi, także tak ma tam być Emotikon: Szczęśliwy