Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przepraszamy ale informacje o usługach są chwilowo niedostępne. Prosimy spróbuj ponownie później.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przepraszamy ale informacje o usługach są chwilowo niedostępne. Prosimy spróbuj ponownie później.

Dzień dobry,

 

Co sie dzieje ze stroną www. Od dłuższego czasu po zalogowaniu i wybraniu opcji Pakiety i ustawienia wyświetla się informacja: Przepraszamy ale informacje o usługach są chwilowo niedostępne. Prosimy spróbuj ponownie później. Nie można uruchomić pakietów. Kiedy to naprawicie ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Przepraszamy ale informacje o usługach są chwilowo niedostępne. Prosimy spróbuj ponownie później.

Cześć,  Stare Mój Orange jest wycofywane i czesc funkcjonalności może już nie działać poprawnie. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Jesli posiadasz adres e-mail, wejdź na czata, a postaramy się pomóc Ci w migracji do Nowego Mój Orange. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Przepraszamy ale informacje o usługach są chwilowo niedostępne. Prosimy spróbuj ponownie później.

U mnie zarówno stare jak i nowe Mój Orange działa. Spróbuj wyczyścić ciastka w przeglądarce.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Przepraszamy ale informacje o usługach są chwilowo niedostępne. Prosimy spróbuj ponownie później.

Cześć,  Stare Mój Orange jest wycofywane i czesc funkcjonalności może już nie działać poprawnie. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Jesli posiadasz adres e-mail, wejdź na czata, a postaramy się pomóc Ci w migracji do Nowego Mój Orange. 🙂