Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5408
  • 9769
  • 143

Informacje o pracach planowych w apce MO są jasno podane:

Screenshot_2020-01-19-05-45-18.png

Jeżeli chodzi o FLEX, ja nie zauważyłem żadnych informacji o przerwie technicznej. Dziś po włączeniu apki FLEX mam:

Screenshot_2020-01-19-05-44-14.png

Czy nie można dokładniej informacji o przerwie i podać konkretny czas, niż za chwilę?

Konto usunięte

Nie dotyczy

Ooo! @Citi2017 , tutaj jest ten komunikat, który pokazał @ketrasa , a mnie go wywiało z bety Emotikon: Smutny

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

A tutaj można się za darmo "zainstalować" na nowe usługi, pomimo braku dostępu do konta. Pamiętajcie tylko czego chcecie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

prace bez log.JPG

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5408
  • 9769
  • 143

Rozmowę można zamówić, ale konsultant oddzwoni najwcześniej jutro około południa Emotikon: Mrugający

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@ketrasanapisał(-a)

Rozmowę można zamówić, ale konsultant oddzwoni najwcześniej jutro około południa Emotikon: Mrugający

@ketrasa , próbowałeś? Nie wierzę, bo ja kiedyś podczas prac dostałem zwrotny telefon. Dlatego ta furtka jest zawsze, odkąd sięgam pamięcią. Dział sprzedażowy to biznes.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5408
  • 9769
  • 143

@Konto usunięte tak, próbowałem rano. Od razu po wpisaniu numeru wyskoczyła mi informacja z wyborem najbliższego możliwego terminu, czyli jutro między godziną 11 a 12. Teraz nie sprawdzałem.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 352
  • 395
  • 5

Patrzę, że na stronie NMO zrezygnowali z wyskakującego okienka na rzecz rozwijania stanu usługi. To tak na szybko.

W usłudze Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (cykliczne) nie widzę teraz licznika odnowień i i boję się powrócić do cyklu za 25 z cyklu za 7. aby nie stracić  licznika odnowień.

PS Wygląda to jakby planowali zmienić usługę Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (cykliczne) - zrezygnować z inkrementacji bonusu GB.

Ogólnie spora ilość informacji nie jest już dostępna na stronie NMO.

Przelew cykliczny nie można aktywować z NMO ani nie jest widoczny dokładny status usługi jak dawniej.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Trudno się ugryźć w język i nic nie powiedzieć, gdy 404 i 500 rozszalał mi się na NMO. Za dużo screenów, by pokazać na moim przykładzie. Odśwież, spróbuj ponownie i błąd komponentu, to dzisiaj najczęściej spotykane komunikaty w trakcie przeglądania konta. Nie ujrzałem także przycisku Zgłoś błąd, więc komu się wyżalić? Tylko wskaźnik wstecz przed adresem za każdym razem kierował na ostatnią zakładkę. Takiego wysypu błędów jeszcze dotąd nie widziałem.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 654
  • 815
  • 1

Licznik GB i ważność nolimitu za 25 zł i 7 zł licznik GB .png wróciła do Webowego MO

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1791
  • 3498
  • 50

Od 22:00 do 6:00 jutro będą prace planowane. W tym czasie może być ograniczony dostęp do Mój Orange.