Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MultiBox na stronie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

MultiBox na stronie

Witam. Od jakiegoś czasu doświadczam problemów z MultiBoxem na stronie. Ostatnim razem wiadomość, którą chciałem wysłać, musiałem skrócić do dwóch zdań, bo inaczej nie chciała się wysłać, pomimo tego, że poniżej była informacja, że dalej jest dostępne 500 znaków. Dzisiaj w ogóle już nie mogę niczego wysłać z bramki, ponieważ bez względu na ilość znaków w sms'ie otrzymuję komunikat "błąd treści". Orange proszę zróbcie coś z tym.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

MultiBox na stronie

Wydaje mi się, że problem jest po stronie operatora norweskiego. Przed chwilą wysłałem na brytyjski numer bez problemu.
Warto też spróbować na innej przeglądarce.

Jednak jeśli mimo wszystko jest problem, wyślij zgłoszenie do bok np. przez mój Orange. Fajnie podać w wiadomości przykłady (data, godzina, numer) z którym są problemy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

MultiBox na stronie

A z której bramki korzystasz?

https://sms.orange.pl/

czy https://www.orange.pl/portal/map/map/message_box

Bo w pierwszej są dołączane reklamy i tak może być, w drugiej powinno być bez reklam i stała długość treści


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

MultiBox na stronie

Używam bramki MultiBox. Dodam jeszcze, że próbowałem wysłać sms na Norweski numer. Pomimo tego, że od lat to robiłem, teraz się nie da. Wysłałem testową wiadomość na własny numer, w tedy działa. Czyżby Orange nagle z funkcji limitowanej darmowej bramki na numery zagraniczne? Tak czy inaczej, nigdy nie miałem problemu typu "Błąd treści" dlatego to raczej napewno nie problem z mojej strony.


bl.JPG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

MultiBox na stronie

Wydaje mi się, że problem jest po stronie operatora norweskiego. Przed chwilą wysłałem na brytyjski numer bez problemu.
Warto też spróbować na innej przeglądarce.

Jednak jeśli mimo wszystko jest problem, wyślij zgłoszenie do bok np. przez mój Orange. Fajnie podać w wiadomości przykłady (data, godzina, numer) z którym są problemy.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

MultiBox na stronie

Już wiem w czym tkwi problem. Z jakiegoś dziwnego powodu mogę wysłać sms'y z tej bramki jedynie pod warunkiem, że nie ma w nich żadnych znaków interpunkcyjnych lub innych, a także nie może być w wiadomości wielkich liter. Także da się wysłać sms'a pod warunkiem, że wszystko jest pisane jednym ciągiem i bez udziwnień. Irytujące, ale może w przyszłości uda się to rozwiązać temu po czyjejkolwiek to stronie leży.

Anonim

Nie dotyczy

MultiBox na stronie

Muszę to sprawdzić, ciekawi mnie to bardzo 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

MultiBox na stronie


Kodi napisał(-a):

Już wiem w czym tkwi problem. Z jakiegoś dziwnego powodu mogę wysłać sms'y z tej bramki jedynie pod warunkiem, że nie ma w nich żadnych znaków interpunkcyjnych lub innych, a także nie może być w wiadomości wielkich liter. Także da się wysłać sms'a pod warunkiem, że wszystko jest pisane jednym ciągiem i bez udziwnień. Irytujące, ale może w przyszłości uda się to rozwiązać temu po czyjejkolwiek to stronie leży.


@Kodi  prędzej obstawiałbym, że ograniczenie liczby znaków ma miejsce gdy użyjesz polskich liter "ą, ę, ś" itd. Zwłaszcza gdy chodzi o darmową bramkę, która dodaje jeszcze sporo znaków na początku np. od kogo itp. Nie raz pisałem esemesy z Multiboxa - dostępnego dla zarejestrowanych użytkowników - i nie przypominam sobie żeby spotkało mnie takie ograniczenie o którym piszesz.

Anonim

Nie dotyczy

MultiBox na stronie

Mi też tak się wydaje jak Tobie @Misiek62.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

MultiBox na stronie

Ja nie mam takich problemów wysyłając na brytyjski numer. Wydaje mi się, że problem jest po stronie urządzenie, z które korzystasz. Próbowałeś zmienić przeglądarkę lub zmienić kodowanie (obecnie trzeba się nagrzebać by to znaleźć)?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

MultiBox na stronie

Mialem taki sam problem, ciagle Blad tresci. Wyslalem bez wielkich liter i bez znakow, Wtedy zadzialalo. Pozdrawiam.