Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

ROZWIĄZANE
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6931
  • 11261
  • 201

@spiro po reklamacji od razu mi zablokowali konto pani X.

Miałem dostęp do konta pani X, pani X moich danych nie widziała. W dodatku moje dane do logowania zastąpiły jej dane, co spowodowało, że straciła całkiem dostęp do NMO.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6931
  • 11261
  • 201

Dziś postanowiłem zarejestrować ponownie konto Nowy Mój Orange przez www. Starania i pomoc zespołu NO przyniosły w końcu spodziewany efekt. Nareszcie zobaczyłem swoje konto z usługami w Orange.

Dziękuję bardzo za pomoc całemu zespołowi NO, w szczególności Asi, która w moim imieniu wybadała całą sytuację i dokładnie mnie pokierowała, co muszę zrobić i jakie czynności wykonać, aby w końcu konto Nowy Mój Orange zadziałało.

Teraz czas wiec na nadrobienie zaległości i zapoznanie się z kontem Nowy Mój Orange przez www.

Dziękuję jeszcze raz za okazaną pomoc 😁 😊 ✔️

edit:

Dziękuję również Piotrkowi, za założenie tego tematu, gdzie udało się zdobyć cenne wskazówki i pomoc pracowników Orange.

P. S. 

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w spawie swojego konta Nowy Mój Orange, służę pomocą nabytą wiedzą 👍

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27208
  • 17926
  • 1207

To zaznaczam rozwiązanie jako, że my jako dwa największe psuje mamy naprawione 🙂
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6931
  • 11261
  • 201

@Piotrekk85 dziękuję również Tobie za założenie tego tematu. Bardzo się przyczyniłeś do uruchomienia mojego konta.

Highlighted

Poziom 25, Specjalista
  • 874
  • 1288
  • 28

@ketrasa a jak to wygląda w aplikacji? Czy masz podgląd do wszystkich aktywnych numerów?

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6931
  • 11261
  • 201

@spiro jeżeli chodzi o aplikację Mój Orange 4.15, to cały czas z niej korzystam i mam dostęp, nawet jako konto Nowy Mój Orange przez www nie działało. Wersja aplikacji Nowy Mój Orange 5.0 beta też funkcjonowała i miałem dostęp do wszystkich numerów na kartę zarejestrowanych na mnie po 2009 roku. Dla starczych wyświetlany był numer konta i po wybraniu wyświetlał się błąd. Numer abonamentowy miał nieuaktualniane dane i usługi, których nie miałem wcale uruchomionych.

Po aktywacji konta Nowy Mój Orange przez www aplikacji Nowy Mój Orange 5.0 beta nie sprawdzałem. Dam znać, jak zainstaluję aplikacje i sprawdzę jak to wygląda.

Highlighted

Poziom 25, Specjalista
  • 874
  • 1288
  • 28

Dzięki za cynk. Co do wersji 5.0 to sugeruje aby zrobić to za dzień lub dwa zeby nowe stworzone konto się dobrze ułożyło 😉

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6931
  • 11261
  • 201

@spiro chciałem zainstalować apkę Nowy Mój Orange 5.0 beta, ale dla beta testerów nie ma już miejsca. Muszę odszukać, na którym spartfonie, bądź tablecie mam zainstalowane i w tedy sprawdzę, ale tak jak sugerujesz za jakieś 1-2 dni. 

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6931
  • 11261
  • 201

@Piotrekk85napisał(-a)
To zaznaczam rozwiązanie jako, że my jako dwa największe psuje mamy naprawione 🙂

My tylko udowodniliśmy, ze Nowy Mój Orange ma nieprzewidziane luki w funkcjonowaniu 😁 oraz już jest doświadczenie, co należy zrobić, aby nietypowe sytuacje wyjaśnić i rozwiązać, aby NMO ponownie zaczęło funkcjonować ✔️ 👍

Poziom 36, Guru *
  • 6931
  • 11261
  • 201

@spironapisał(-a)

@ketrasa a jak to wygląda w aplikacji? Czy masz podgląd do wszystkich aktywnych numerów?

Dziś zalogowałem się na apkę NMO 5.0 beta.

Numer abonamentowy i numery na kartę zarejestrowane po 2009 roku są dostępne. Pozostałem przed 2009 rokiem mają podany tylko numer konta i po wybraniu wyświetla się błąd, że coś poszło nie tak.

Od początku moich testów NMO 5.0 beta sytuacja jest taka sama i oprócz dodania kilku funkcji i rozbudowy strony głównej nic sienie zmienia.

Na chwilę obecną najbardziej wiarygodna apka do sprawdzania usług i stanów kąt pakietów to MO 4.15.