Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak sie zalogować do Multiboxa Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Jak sie zalogować do Multiboxa Orange

Jak sie zalogować do Multiboxa Orange bo mi wyswietla :0 wyników. Pomoze ktos??

 

___________

* Wpis wyodrębniony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak sie zalogować do Multiboxa Orange

@kris68  oczywiście zakładam, że masz aktywowaną tę usługę dla jakiejś usługi od Orange. Jeśli nie, to trzeba "założyć". 

Na dole strony Nasz Orange masz zbiór różnych skrótów - w czarnym obszarze - tam też jest MultiBox - gdy to klikniesz powinna otworzyć strona logowania do Twoich usług.

 

Update. Jeśli ten wyżej wklejony skrót nie zadziała, to zobacz może ten adres strony do logowania: https://www.orange.pl/zalogowanie.phtml?redirect=true

 

Update 2.

Ja mając konto w Nowym Mój Orange spotykam też taki ekran, przy logowaniu "starymi danymi" do konta w Mój Orange: Multibox.JPGwtedy trzeba kliknąć Multibox i przeniesie tam gdzie trzeba.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Jak sie zalogować do Multiboxa Orange


@Misiek62napisał(-a)

 

Update 2.

Ja mając konto w Nowym Mój Orange spotykam też taki ekran, przy logowaniu "starymi danymi" do konta w Mój Orange: Multibox.JPGwtedy trzeba kliknąć Multibox i przeniesie tam gdzie trzeba.


Korzystam z podanej wyżej opcji.

Trzeba tylko pamiętać o wyczyszczeniu takiego logowania do multiboxa jak chce się następnie zalogować na stronie do nowego MO.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak sie zalogować do Multiboxa Orange

Ciekawy poradnik jest też w Omnibook-u Orange. Tam w pkt. 4 jest odpowiedź dotycząca logowania do MultiBoxa, także z linkiem do odpowiedniej strony.

 

Update, ja logowanie na konto z pakietem usług MultiBox miałem powiązane z numerem telefonu i tak nadal mogę się logować. Natomiast Nowe Mój Orange - dla pełnego dostępu - wymaga logowania przez podanie adresu e-mail i hasła.