Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange logowanie

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

orange logowanie

czy moj orange to cos innego niz nasz orange w kontekscie logowania?

Bo zakladajac konto do NaszOrange wybralem dolacz do nas, a potem nie jestem klientem orange (mialem na mysli to, ze nie mam u nich neta). pozniej zweryfikowalem konto, zalgowalem sie i przeszedlem na nasz orange i... i tak musialem ponownie wybrac tam swoj login - Fircyk Bardzo szczęśliwy kot.
po jakimś czasie zauważylem, że jestem zalogowany na Nasz Orange, ale w sumie moge sie jeszcze osobno zalogowac na moj orange.

  • Zrobiłem dwa testy z sytuacją wyjsciową - ze jestem wylogowany wszędzie. I tak:
    - zalogowalem sie tylko do Moj Orange ==> to w tej sytuacji po przejsciu do forum muszę się i tak zalogować odobno do Nasz Orange
  • - zalogowałem się tylko do Nasz Orange ==> to w tej sytuacji po przejsciu do Moj Oragne (klik na Dla osób prywatnych) otwiera się nowa karta z widokiem konta na Moj Orange, do którego jestem zalogowany 🙂

czy na koncie Moj Orange/Nasz Orange o którym wyżej mowa mogę podejrzeć sobie dane billingowe z moich dwoch komorek?
Bo widzę, że nie ma wszystkich u góry widocznych zakladek 😞 a jak się loguję na stare już konto w Moj Orange, to wtedy moglę podglądnąć billing

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange logowanie

Tak naprawdę na samej górze hierarchii jest konto na poziomie portalu orange.pl . Jeśli masz aktywną usługę, możesz dla niej​ założyć konto. Usługi stacjonarne w pakiecie (np funpack) traktowane są wspólnie. Dla komórek (nawet rozliczanych na jednej fakturze) możesz mieć oddzielnie konto. Jeśli nie masz aktywnej usługi w Orange, konto można założyć na sam adres mailowy.
Dalej takie konto na portalu orange.pl możesz używać w kilku miejscach:
- mój Orange w przeglądarce
- mój Orange - aplikacja mobilna
- nasz Orange
- multibox (poczta w domenie orange.pl)
- telewizja tu i tam
i wiele innych usług.

Na poziomie przeglądarki i Mój Orange można powiązać kilka kont (nie muszą mieć tego samego właściciela). Jest to tylko wygoda przy przełączaniu między kontami, nie rodzi skutków w umowie czy na fakturze.

Z kolei Nasz Orange wymaga użycia jednego z kont na portalu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

orange logowanie

Witam @Fircyk

Nasz Orange a Mój Orange to dwa różne serwisy, więc logowanie jest osobnym procesem. Rejestracji dokonuje się poprzez numer usługi Orange (jeśli jesteś naszym Abonentem). W przypadku osób spoza Orange, rejestrujesz się jako osoba bez usług OPL.

Co do drugiej części Twojego pytania, jeżeli chcesz mieć dostęp z jednego poziomu do dwóch usług jednocześnie, na Mój Orange proponuję po rejestracji obu, połączyć je za pomocą "Dołącz konto"

Pozdrawiam
Maciej

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange logowanie

Tak naprawdę na samej górze hierarchii jest konto na poziomie portalu orange.pl . Jeśli masz aktywną usługę, możesz dla niej​ założyć konto. Usługi stacjonarne w pakiecie (np funpack) traktowane są wspólnie. Dla komórek (nawet rozliczanych na jednej fakturze) możesz mieć oddzielnie konto. Jeśli nie masz aktywnej usługi w Orange, konto można założyć na sam adres mailowy.
Dalej takie konto na portalu orange.pl możesz używać w kilku miejscach:
- mój Orange w przeglądarce
- mój Orange - aplikacja mobilna
- nasz Orange
- multibox (poczta w domenie orange.pl)
- telewizja tu i tam
i wiele innych usług.

Na poziomie przeglądarki i Mój Orange można powiązać kilka kont (nie muszą mieć tego samego właściciela). Jest to tylko wygoda przy przełączaniu między kontami, nie rodzi skutków w umowie czy na fakturze.

Z kolei Nasz Orange wymaga użycia jednego z kont na portalu.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

orange logowanie

ok, udało mi się powiązać konta Szczęśliwy kot


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

orange logowanie

Niestety, u mnie to nie działa. Spartaczyli to dokładnie.