Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowe konto - błąd przy rejestracji


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

nowe konto - błąd przy rejestracji

Uwaga: trudny problem przekraczający możliwości infolinii

Zatem tak: do końca lutego mam pakiet Orange Love (internet 4G i tel. kom.) - kończy się 28 lutego i nie będzie przedłużany.

Dzisiaj wziąłem sobie inny Orange Love: Orange Love Mini Internet 2/19 (neostrada + ten sam nr tel. kom. co powyżej - kontynuacja) na 2 lata.

 

Gdy loguję się po swoim dotychczasowym loginie (adres mailowy) i haśle do Mój Orange to wyświetla mi wciąż tylko ten pakiet Love 4G + tel. kom., a neostrady nie widać.

Jak zrobić by było ją widać? W sensie ten mój nowy pakiet Orange Love (neo + kom.)

Łączenie usług mówicie? Nie działa.

Od nowa rejestracja nowego konta? Nie działa*.

 

*ponieważ każą wpisywać albo numer komórkowy albo ID neostrady mam taki oto fajny błąd:

1) nr kom.: 

large1.jpg

 

yyyyy supcio, ale jeśli się zaloguję to znów będzie tylko widoczny ten pakiet poprzedni,.... dalej....

2) ID neostrady, przepisuję z umowy:

large.jpg

yyyy ok… ale dlaczego? To jest ID z umowy… więc o co heloł?

 

Brak dostępu do konta? To skąd mam wiedzieć ile trzeba zapłacić na fakturze czy inne szczegóły? 

Oprócz tego na umowie mam jeszcze numer umowy TEL<cyfry> - nie przechodzi.

Mam też login neo, ale pole hasło jest puste. Gdzie, kiedy i jak je, ustawić?

 

pozdr

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

nowe konto - błąd przy rejestracji

Od kiedy jest neo ? LTE już odłączone?
Musi przetworzyć, prawdopodobnie od nowego okresu rozliczeniowego będzie widoczne, okres rozliczeniowy będzie inny niż w przypadku Love LTE.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

nowe konto - błąd przy rejestracji

LTE nie odłączone, bo jeszcze do końca okresu rozlicz. będzie chodzić (płacę za styczeń).

 

Umowa na neo jest od 8 stycznia, a dzisiaj przychodzi technik. Jak jest okres rozlicz. neo to ja nie wiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

nowe konto - błąd przy rejestracji

No to nie możesz widzieć neo bo jej jeszcze nie ma. Dopiero po instalacji będzie widoczne. I to też po około 2-4 dniach.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

nowe konto - błąd przy rejestracji

@w4rb1rd jeżeli masz konto zarejestrowane na e-mail, to wszystkie usługi po podpisaniu umowy powinny zostać dołączone do tego konta, o ile są na Ciebie zapisane. Przed podpisaniem umowy usług jeszcze nie zobaczysz. Zostaną dołączone automatycznie po zidentyfikowaniu numeru PESEL za około 2-4 dni. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

nowe konto - błąd przy rejestracji

- ok, umowę podpisałem 8 stycznia, więc na pewno minęło już 2-4 dni

 

- e-mail ten sam co poprzednio, pesel tym bardziej

 

- na ziomka-montera czekam od poniedziałku… jak nie dotrze do piątku, to w poniedziałek w nast. tyg. anuluję i wypowiadam co tylko się da i zapominam o pomarańczy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

nowe konto - błąd przy rejestracji

@w4rb1rd to jest dopiero umowa wstępną. Dopiero po uruchomieniu usługi podpiszrch docelową umowę u montera, potem powinna się pojawić usługa na koncie Mój Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

nowe konto - błąd przy rejestracji

Nie wygląda mi to jak umowa wstępna. Dzwoniłem do placówki - nie mają informacji dlaczego technik nie przyszedł.

 

large.jpglarge2.jpg

The end.

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

nowe konto - błąd przy rejestracji

Ok, zainstalowali mi Neo, po tygodniu.

Teraz nie wiem skąd wynaleźć konto, na które mam bulić za faktury. Nawet nie wiem, którego dnia miesiąca. Znam tylko kwotę - z umowy.

Więc, mówicie, że po 2-4 dniach magicznie pojawi się na Mój Orange pod tym samym loginem co używałem dotychczas (mail bez zmian - nawet taki sam jest na umowie)?

Oby.

Bo jakby co to ponownie próbowałem zarejestrować nowe konto i tak j.w. - numer tel. już zajęty, a ID Neo nie uprawnione do rejestracji.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

nowe konto - błąd przy rejestracji

@w4rb1rd 

 

Na 100% pojawią się usługi stacjonarne na tym samym koncie.