Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jak dolaczyć do mojego mój orange numer zarejestrowany na inna osobę


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

jak dolaczyć do mojego mój orange numer zarejestrowany na inna osobę

Jak w temacie. W sterej wersji mój orange miałem dołączony numer mojej córki, który jest zarejestrowany na moją żonę. Jak zrobić to najłatwiej?

 

______________

* Temat przeniesiony z działu Na kartę – moderator Kinga

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

jak dolaczyć do mojego mój orange numer zarejestrowany na inna osobę

W nowej wersji MO masz dostęp do nr przypisanych do Twojego PESELu. Żona udostępni Ci maila do logowania i hasło i nie ma problemu, wszystko jest wyświetlane na jednej stronie w aplikacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

jak dolaczyć do mojego mój orange numer zarejestrowany na inna osobę

Można też w salonie przerejestrować numer. Ale musi być jednocześnie stary i obecny właściciel 😕 ale przynajmniej za darmo.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

jak dolaczyć do mojego mój orange numer zarejestrowany na inna osobę

@TomekBu w aplikacji 4.15 tak się dało zrobić, że w jednym miejscu numery zarejestrowane na różne osoby. W nowej wersji apki 5.11, masz wszystkie usługi Orange przypisane do numeru numeru PESEL. Jak chcesz zobaczyć dane z numeru zarejestrowanego na inną osobę, to musisz zalogować się na dane drugiej osoby, albo w salonie zarejestrować numer na siebie. Po PR,zarejestrowaniu, numer z automatu zostanie podpięty pod Twoje konto. Nic nie trzeba konfigurować, czy zakładać konto.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

jak dolaczyć do mojego mój orange numer zarejestrowany na inna osobę

cześć 

 

Mam numer zarejstowany na kartę na moje dane, po aktualizacji aplikacji nie widzę numeru na koncie,w starej można było ręcznie dodać? 

 

Czy można w nowej połączyć się z konsultantem przez czat?

 

Dziękuję Pozdrawiam 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

jak dolaczyć do mojego mój orange numer zarejestrowany na inna osobę

Jeśli PESEL jest taki sam, to powinno stać się automatycznie. Ew zarejestruj na czacie zgłoszenie techniczne.