Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dostępu do cztu na stronie Mój Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

dostępu do cztu na stronie Mój Orange

Od kilku dni (na stronie Mój Orange) po wybraniu okienka z czatem i podaniu wymaganych parametrów uzyskuję komunikat, że " z przyczyn technicznych czat jest niedostępny" - o jakie to przyczyny chodzi? Skoro niedostępny, to po co pojawia się okienko czatu?

Pozdrawiam, może ktoś mądry mi odpowie.....

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dostępu do cztu na stronie Mój Orange

u mnie działa

Anonim

Nie dotyczy

dostępu do cztu na stronie Mój Orange

@Kiciat  spróbuj na innej przeglądarce, musi czat działać, ja dopiero co korzystałem.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

dostępu do cztu na stronie Mój Orange

Tez korzystałem przed chwila aby dokończyć założenie konta dla nowego numeru.

W efekcie z migrowałem ze wszystkimi numerami do NMO

Czat ze strony logowania przy starym MO często łączy z automatem.

Trzeba inaczej wejść lub poczekać.

 

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

dostępu do cztu na stronie Mój Orange

Mam Internet Explorer 11  (v.11.885.17134.0) i kilka dni temu czat "działał", może się jakoś naraziłam i mnie zablokowali?.....Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

dostępu do cztu na stronie Mój Orange


@Kiciatnapisał(-a)

Mam Internet Explorer 11  (v.11.885.17134.0) i kilka dni temu czat "działał", może się jakoś naraziłam i mnie zablokowali?.....Emotikon: Mrugający


Skorzystaj z innej przeglądarki > Firefox przykładowo, IE 11 nie jest już rozwijana i wspierana, jedno co można z nią zrobić to odinstalować.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

dostępu do cztu na stronie Mój Orange

Generalnie serwis Mój Orange tak jak wiele innych stron internetowych może nie działać poprawnie na internet explorerze. To zawsze była przeglądarka "specjalnej troski", a z uwagi na to, że jak już poprzednicy wspomnieli wspierana (przez producenta) nie jest, zaś jej udział w rynku jest już znacznie mniejszy niż kiedyś - nie opłaca się już twórcom witryn robić skomplikowanych wyjątków pod tak upośledzoną przeglądarkę jak było to kiedyś, gdzie często arkusze stylów oraz skrypty zawierały setki lub nawet tysiące wyjątków, aby działać poprawnie na różnych wersjach przeglądarki, która za nic miała opieranie się na standardach.

 

Co do samego czata, zaproszenie powinno pojawić się w lewym dolnym rogu, to je należy kliknąć, aby wejść na czata. Zaproszenie powinno pojawić się w ciągu kilku lub kilkunastu sekund od załadowania strony, w ramach serwisu Mój Orange.

Jeśli pojawia się błąd, dobrze byłoby wiedzieć na jakiej stronie - w zależności od strony na której się znajdujesz może się włączać odrobinę inna wersja czata.

Polecamy wchodzenie bezpośrednio po zalogowaniu ze strony podsumowania.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

dostępu do cztu na stronie Mój Orange


@Anonimnapisał(-a)


Skorzystaj z innej przeglądarki > Firefox przykładowo, IE 11 nie jest już rozwijana i wspierana, jedno co można z nią zrobić to odinstalować.


Odinstalowania bym nie polecał.

Można w ogóle nie konfigurować IE,  podobnie jak WMP, jednak wiele programów wykorzystuje w sposób jawny lub ukryty IE. Zresztą odinstalowanie IE dla przeciętnego użytkownika praktycznie nic nie daje, bo w systemie pozostaje.

Firefox jak najbardziej godny polecenia. Prywatna sesja nie zapamiętuje ustawień i nie trzeba czyść. Za hasła odpowiada prawie zupełnie oddzielny moduł.

Jak czat w MO łączył z automatem to skorzystałem, ze strony

https://www.orange.pl/view/kontakt

 

PS.

Może w IE blokada wyskakujących okienek, ale powinien być komunikat.

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

dostępu do cztu na stronie Mój Orange


Jak czat w MO łączył z automatem to skorzystałem, ze strony

https://www.orange.pl/view/kontakt


Wejście na czata jest możliwe tylko z Mój Orange (w adresie musi być moj_orange lub moj-orange) - poza Mój Orange może to być niemożliwe.