Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Założenie konta w NMO

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Założenie konta w NMO

To pytanie kieruję głównie do administracji @Artur @Wiktor

Wszystkie konta które miały dostęp do Starego Mój Orange i spełniły warunki techniczne zostały zmigrowane do Nowego Mój Orange.

Zakładając że mamy NMO i chcąc je usunąć wchodzimy w zakładkę zabezpieczenia "Usuń konto".Kiedy po pewnym czasie konto zostanie usunięte nie mamy do niego dostępu.Jeśli po pewnym czasie stwierdzimy że usunięcie Nowego Mój Orange było błędna decyzją to chcą założyć konto nie mamy takiej możliwości.Kiedy klikamy w zakładkę "Załóż konto" to chce nam założyć w Stary Mój Orange.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Założenie konta w NMO

Działa to obecnie tak, jak opisałeś, @DawidOrange. Uzupełnię jeszcze, że kontynując historię opisanego przez Ciebie użytkownika, po założeniu konta w starym Mój Orange, w ciągu kilku tygodni otrzymałby zaproszenie do nowego konta.

Obecnie rejestracja na stronie orange.pl powoduje założenie konta w starym Mój Orange, ponieważ jeszcze nie wszystkie usługi mogą korzystać z nowego konta. Kończymy jednak prace i w ciągu kilku miesięcy już wszyscy powinni mieć możliwość korzystania z nowego konta i wtedy także rejestracja na stronie będzie powodować założenie konta od razu w nowym Mój Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Założenie konta w NMO

Działa to obecnie tak, jak opisałeś, @DawidOrange. Uzupełnię jeszcze, że kontynując historię opisanego przez Ciebie użytkownika, po założeniu konta w starym Mój Orange, w ciągu kilku tygodni otrzymałby zaproszenie do nowego konta.

Obecnie rejestracja na stronie orange.pl powoduje założenie konta w starym Mój Orange, ponieważ jeszcze nie wszystkie usługi mogą korzystać z nowego konta. Kończymy jednak prace i w ciągu kilku miesięcy już wszyscy powinni mieć możliwość korzystania z nowego konta i wtedy także rejestracja na stronie będzie powodować założenie konta od razu w nowym Mój Orange.