Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyszukiwarka mało intuicyjna

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wyszukiwarka mało intuicyjna

Wpisana fraza MultiBox "wrzuca" kilka sugestii, a gdy klikam w pierwszą, to zonk. Kursorem zjeżdżam do stopki i dopiero tam "jestem w domu". Czy to jedyny słaby punkt wyszukiwarki?1 MultiBox.jpg2 MultiBox.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Wyszukiwarka mało intuicyjna

Niedopracowany ten moduł, może i bug ma, polecam na Google, szybciej wynajduje, choć bywa że rykoszetem idzie, portal Orange... Żyje własnym życiem 😁

Tam pewnie kilka bugów jest i to od zawsze 😎

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Wyszukiwarka mało intuicyjna

Niedopracowany ten moduł, może i bug ma, polecam na Google, szybciej wynajduje, choć bywa że rykoszetem idzie, portal Orange... Żyje własnym życiem 😁

Tam pewnie kilka bugów jest i to od zawsze 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wyszukiwarka mało intuicyjna

@Anonim  masz rację, bo jeszcze kilka się znalazło. Jakieś stare śmieci nie do końca wysprzątane, rzucają przysłowiowe kłody pod nogi. Ale warto je przytoczyć, bo może będzie kiedyś bez bugów?😊

Anonim

Nie dotyczy

Wyszukiwarka mało intuicyjna

Na portalu, widzę jeden problem, zewnętrzne linki często, zamiast pokazać co trzeba, albo błąd pokazują, albo otwierają stronie główną, nie dziwię się że wyszukiwanie na portalu, też nie działa jak trzeba, informatyk musiał by nad tym popracować 😎

Anonim

Nie dotyczy

Wyszukiwarka mało intuicyjna

Dowodnie ta wyszukiwarka nie działa idealnie. Chodź widziałam kiedyś też coś dziwnego. W jednej z firm w której pracowałam korzystaliśmy z intranetu. O tamtejsza wyszukiwarka była na tyle genialna, że np wpisywałam ,Regulamin XY" wyrzucała mi powiedzmy 15 stron regulaminów a ten konkretny był na 10😅