Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wewnętrzny błąd komponentu

Anonim

Nie dotyczy

Wewnętrzny błąd komponentu

Na stronie przekierowania z konta głównego usługi stacjonarnej na mobilne i przejście przez https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe daje taki obraz:
Mój Orange > Konto z usługami łączonymi > Moje faktury > Wewnętrzny błąd komponentu Połącz konta > Spróbuj jeszcze raz, jest ten dziwny błąd. Może z racji tego, że nie widziałem jednego z dwóch numerów xxxxxxxxx, a tylko xxxxxxxxx, bo dalej drugiego nie widać. Ale poniżej jest już lepiej. Pewnie trochę wody w Wiśle jeszcze upłynie, zanim na PC konto zepnie się w jedną i logiczną całość. Każdy zauważony błąd opisuję i zgłaszam, a na efekty trzeba , niestety, zaczekać.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Wewnętrzny błąd komponentu

@AnonimA wcześniej było Ok  

Anonim

Nie dotyczy

Wewnętrzny błąd komponentu

@Anonim, tych błędów z takim samym problemem zgłaszałem wielokrotnie. Zmienia się czasem pozycja, która wymaga sprawdzenia. To jest proces modernizacyjny, w trakcie którego napotykam na PC na takie problemy. Takie też:

współdzielone.PNG

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Wewnętrzny błąd komponentu

"Wewnętrzny błąd komponentu" wyskakuje notorycznie. Nic tylko odświeżać, poczekać lub spróbować innym razem.

Anonim

Nie dotyczy

Wewnętrzny błąd komponentu

@wawocznym, to stary problem, ciągle przeze mnie zgłaszany poprzez przycisk z prawej strony. Gdyby więcej ludzi to zgłaszało, to pewnie szybciej by się uporali z problemem. Co tam jeden "szczekacz"?Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Wewnętrzny błąd komponentu

Co wejdę w NMO (dzisiaj też), to za pierwszym razem widzę ten komunikat. Dopiero przeładowanie przez F5 wczytuje bez tego. Nie jest to męczące, ale świadczy o niedoskonałości zastosowanych wszystkich poprawek.

Anonim

Nie dotyczy

Wewnętrzny błąd komponentu

Żeby nie było, iż ściemniam. Oto dzisiejszy dowód...w dodatku bez przycisku Zgłoś błąd.

błąd komponentu.PNG

Spróbuj jeszcze raz-nie reaguje. Dopiero F5 prostuje buga.

F5.PNG