Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@DawidOrange, spojrzałem przed chwilą na online u Ciebie i jeżeli naprawdę zależy Ci na rozwiązaniu Twego problemu, który, jak dobrze pamiętam, "droczył" Twój umysł już dużo wcześniej w tym temacie, to daj sobie pomóc natychmiast. Przede wszystkim, masz dostęp do forum, to po pierwsze. Po wtóre, pokaż, co się będzie działo, jak z zakładki Mój Orange u góry forum klikniesz w nią?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange


@wscieklaewkanapisał(-a)

@DawidOrangenapisał(-a)
Pytanie skierowane głównie do @Artur @Wiktor

Jeśli zostałem zmigrowany do NMO,potem usunąłem konto ale po kilku miesiącach stwierdziłem że chce mieć dostęp do NMO.Jak go odzyskać ? Kiedy wchodzę w zakładkę zarejestruj piszę że już mam konto.A kiedy wpisuje stare dane przed migracją (Numer i Hasło) to przenosi mnie do okienka gdzie piszę że już zostałem zmigrowany i żebym się zalogował.

@DawidOrangespróbuj po mojemu miałam podobny problem ( też usunęłam konto )

więc co zrobiłam - mianowicie zalogowałam się numerem komórki, następnie przypomnij hasło, ( tu popełniłam mały błąd bo zamiast wpisać adres mailowy innej domeny,wpisałam znowu numer komórki ) Gdybym podała adres to myślę, że kod do zmiany hasła otrzymałabym na e - maila, a nie na telefon, i wtedy mogłabym logować się nowym adresem.


 Pomyliłam się w pierwszym poście ( nie hasło, a konto usunęłam ) dlatego poprawiam.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Wszystkie podane sposoby nie działają.Co mam zrobić aby korzystać z NMO ?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Cześć @DawidOrange, cieszę się, że doceniłeś nowe konto Mój Orange i chcesz do niego wrócić. Będzie to jak najbardziej możliwe, ale nie "od ręki". Musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeśli nic nie popsuje się po drodze (odpukać!) to w ciągu kilku tygodni każdy będzie mógł samodzielnie zarejestrować się na nowej stronie Mój Orange 🙂

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@Artur

W innym wątku podałeś że Aplikacja i NMO zostanie ujednolicone ? Czy w ciągu kilku tygodni zostanie ten proces zakończony ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Ujednolicenie to raczej kwestia miesiecy...

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Potwierdzam. Logowanie do aplikacji adresem e-mail jak w nowym Mój Orange planujemy udostępnić w najbliższych miesiącach. Jest szansa, że jeszcze w trakcie wakacji 🙂

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@Artur

 

I jak ? Można się rejestrować do Nowego Mój Orange samodzielnie ? Jak pracę z logowaniem do Aplikacji Mój Orange za pomocą adresu e-mail.

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@DawidOrange

na razie jest bez zmian. Ale praca wre... 😉