Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Już powróciłem na starym Nicku i koncie - połączone dzięki za info i wszelakim osobom dzięki

Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange


@Dantesnapisał(-a)

Już powróciłem na starym Nicku i koncie - połączone dzięki za info i wszelakim osobom dzięki


@Anonim jeszcze "wisi" na forumEmotikon: Szczęśliwy

M.PNG


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

też to widzę ale jak się loguję to wchodzi mi od razu na stare konto Dantes - choć na tamtym piszę że jestem online - kolega napisał że podmienił konta ale tamto na razie zostawia aby była ciągłość dyskusji na forum 

Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@Dantes, to poproś jeszcze o fizyczne unicestwienie @Anonim. Dam Ci praktyczną radę, byś z Misiorka się wylogował i wogóle nie wchodził na to konto, bo sam zapętlisz dyskusję....niepotrzebnie. Ja też przez własną głupotę miałem dwa i @Piotrek mi zrobił porządekEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Nie mogę się wylogować z Misiorek bo już tam nie mam jak wejść 

Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@Dantes, spróbuj tak: wejdź od strony forum w otagowanego @Anonim...czy dasz rady? Jak tak, to z jego profilu wyloguj i nie wchodź więcej. A jak się nie da, to poproś na PW.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@likająć w @Anonim mogę wejść i nic więcej 


FireShot Capture 008 - O Misiorek - Nasz Orange_ - https___nasz.orange.pl_t5_user_vie.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Według mnie twoje konto pod Nick @Dantes nie zostało usunięte a masz dwa aktywne konta pod tym samym adresem e-mail już kiedyś pisałem w innym temacie które zostało zamknięte. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@Anonim poinformowałem osobę która mi łączyła czy zamieniała konta o fakcie że dwa konta mam teraz online 

i Misiorek ma zostać usunięte całkowicie


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Już nie powinno być żadnych wątpliwości.