Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

No, będzie musiał migrować - prędzej lub później (jeśli będzie chciał korzystać z serwisu). Pozostaje pytanie, jak dokładnie wyglądać będzie migracja, ale tym już się zajmą bardziej odpowiednie osoby 🙂

Korzystając zarówno ze starego serwisu, jak i nowego, uważam, że taka migracja dla prepaida powinna nastąpić jak najszybciej. Nowy serwis działa o niebo lepiej. Dane aktualizują się znacznie szybciej, serwis subiektywnie znacznie lepiej wyglądać.
Osobiście nie podoba mi się tylko napakowanie go taką ilością Javascriptu i niestosowanie się do dobrych praktyk w zakresie tworzenia stron internetowych (jak np. używanie sensownych klas i identyfikatorów elementów, czytelnej struktury kodu), ale z punktu widzenia klienta nie ma to większego znaczenia 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@Jarek, dziś się w końcu odważyłem i zmigrowałem na nowe 🙂 Przez chwilę po migracji miałem dostęp w nowym serwsie do numerów z marki nju, a teraz ich nie mam. To jakieś chwilowe zawirowanie czy powinienem mieć dostęp do tych numerów?

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Nie powinieneś. Nie wiem jak będzie w przyszłości - może to się zmieni. Muszę przyznac, że ciekawy błąd cię spotkal. Pierwszy raz o takim słyszałem 🙂


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Już od dawna można utworzyć konto w Nowym Mój Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

À propos nowego Mój Orange...


Dzisiaj z tej tematyki odbywa się AMA. Gdyby ktoś był zainteresowany, to serdecznie zapraszam do zadawania pytań naszym ekspertom 🙂
Szczegóły: