Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange


@DawidOrangenapisał(-a)

 

I jak ? Można się rejestrować do Nowego Mój Orange samodzielnie ? Jak pracę z logowaniem do Aplikacji Mój Orange za pomocą adresu e-mail.

 

 


A masz numer na kartę czy abonament?

Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Już miesiąc siedze na starym Mój Orange i nie dostałem zaproszenia do migracji w Nowym Mój Orange. Przeniosłem numer telefonu do oferty Orange Free na kartę. Ile się mniej więcej czeka na zaproszenie?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Generalnie, zaproszenie dostaniesz, gdy automatyczna migracja dla Twojego konta będzie dostępna. Jeśli zależy Ci na przejściu do Nowego Mój Orange, to w tygodniu (pon-pt 7-21:30), wejdź do nas na czata, a postaramy się zobaczyć czy możemy cos zrobić 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Kiedy w wakacje testowałem inne numery orange, świeżo kupione, to dostałem zaproszenie dosłownie od razu 🙂 To trochę dziwne. OK, porozmawiam w poniedziałek na czacie jak mówisz.

ps. Nowe Mój Orange mi sie podobało. Było spójniejsze niż stare Mój Orange, dlatego mi tak zależy na tym.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Ja na ten przykład nie chcę zaproszenia do NMO ponieważ on nie spełnia moich oczekiwań ( nie mam w nim pakietu 120 minut ) Dzwoniłam do BOK i dowiedziałam się od Pani konsultantki że ona widzi ten pakiet u mnie, i niemożliwe żebym ja go nie widziała no i tyle 😞 więc muszę pakiet aktywować kodem bo inaczej się nie da Emotikon: Smutny I co mam zrobić z tym fantem @Jarek ?

Drugi numer mam w Starym Mój Orange i tam mam wszystko co mieć powinnam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

A w aplikacji na Androida Mój Orange, widzisz pakiet 120minut? Jak dla mnie to jakiś bug na koncie, jeśli nie widzisz pakietu. U mnie o ile pamiętam, było wszystko pół roku temu.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Hej, mam pytanko. Klientem Orange jestem od paru dni, konto założyłem tego samego dnia, co przeniesienie. Wygląda na to, że pomimo konta, które ma parę dni, nadal jestem na "starym" systemie, a nie już w nowym. To normalne?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange


Wygląda na to, że pomimo konta, które ma parę dni, nadal jestem na "starym" systemie, a nie już w nowym. To normalne?

Tak, na tę chwilę rejestracja odbywa się do starego serwisu Mój Orange. Jeśli migracja do Nowego Mój Orange dla Twojego konta będzie możliwa, uzyskasz zaproszenie na stronie 🙂


@wscieklaewka
Przykro mi, jeśli zostałaś wprowadzona w błąd podczas rozmowy. Pakietem 120 minut nie możesz zarządzać przez Nowy Mój Orange. Ciężko mi powiedzieć czy ta decyzja ulegnie zmianie w przyszłości.

Mimo wszystko, zarządzanie tymi starymi pakietami jest nadal możliwe kodami USSD.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange


@Jareknapisał(-a)

Wygląda na to, że pomimo konta, które ma parę dni, nadal jestem na "starym" systemie, a nie już w nowym. To normalne?

Tak, na tę chwilę rejestracja odbywa się do starego serwisu Mój Orange. Jeśli migracja do Nowego Mój Orange dla Twojego konta będzie możliwa, uzyskasz zaproszenie na stronie 🙂

 

To może potrwać miesiące, czy bardziej dni? 😉

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

To zależy od wielu czynników. Jak masz tylko 1 numer, to raczej dni.