Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 90
  • 214
  • 3

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Jest kolejny update bety. Sprawdźcie na swoich urządzeniach. Działa trochę szybciej. Poza tym brak znaczących nowości w opcjach.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@broneczeksnapisał(-a)

Jest kolejny update bety. Sprawdźcie na swoich urządzeniach. Działa trochę szybciej. Poza tym brak znaczących nowości w opcjach.


@broneczeks , przesadzasz lekko, ale masz do tego prawo. Opisz, co Ci doszÅ‚o, a co uszÅ‚o Twojej uwadze. DajÄ…c Å‚apkÄ™ w górÄ™, bÄ…dź w dół, wyrazisz swoje zdanie, co Ci pasuje, a co przeszkadza. Developer analizuje wszystkie za i przeciw, a finalnie Twoje konto bÄ™dzie miaÅ‚o w pewnych obszarach (zależne od usÅ‚ug) inny wyglÄ…d, niż kogoÅ› z innymi usÅ‚ugami. Natomiast ogólny zarys podstawowych funkcji jest w dosyć dobrym i czytelnym interfejsie poukÅ‚adany. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

👉 Beta aplikacji mobilnej Mój Orange - zgłoś się do testów 🤳

Jak można usunąć beta? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

👉 Beta aplikacji mobilnej Mój Orange - zgłoś się do testów 🤳

W google play wybiesz przy aplikacji mój orange na dole, że chcesz usunąć się z programu beta. A potem odinstaluj i zainstaluj ponownie aplikację.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

👉 Beta aplikacji mobilnej Mój Orange - zgłoś się do testów 🤳

Właśnie nie ma żadnej takiej opcji, nawet dzwoniłam do Orange powiedzieli ze mam się normalnie zalogować i też nie idzie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

👉 Beta aplikacji mobilnej Mój Orange - zgłoś się do testów 🤳

Dobrze, udało się mam nadzieję że nic się nie zmieni. Dziękuję serdecznie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

👉 Beta aplikacji mobilnej Mój Orange - zgłoś się do testów 🤳

Wersja beta ściągnięta, logowanie danymi konta, jest powitanie, a następnie "Ups, coś poszło nie tak. Proszę spróbować później".

SÅ‚abo na starcie...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

👉 Beta aplikacji mobilnej Mój Orange - zgłoś się do testów 🤳

Na niektórych urządzeniach nie ma w ogóle rezygnacji z testowania wersji beta. Po prostu odinstalowałem aplikację beta i zainstalowałem obecnie dostępną. W drugim urządzeniu wyłączyłem testowanie wersji beta, ale nie odinstalowywałem aplikacji. Nie zauważyłem żadnej różnicy w jej funkcjonowaniu.

Anonim

Nie dotyczy

👉 Beta aplikacji mobilnej Mój Orange - zgłoś się do testów 🤳

@ketrasaArtur , nie do koÅ„ca tak jest, że nie ma rezygnacji. U mnie na obu Samsungach raz jest, a innym nie ma. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Instalowałem u siebie na dwóch samsungach. Na smartfonie jest wszystko tak jak na forum jest opisywane, na tablecie nigdy nie było odwołania beta testów. Na smartfonie musiałem wymusić instancję MO beta, natomiast na tablecie sama się pobrała.

Nie wiem, czy są jakieś problemy teraz z instalowaniem MO, ale postanowiłem na wszelki wypadek wyłączyć automatyczna aktualizację w wersji 4.14. To jeszcze prawidłowo działa.