Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur , w ogólnodostÄ™pnej wersji logujÄ™ siÄ™ numerem komórki z OL. W testowej jest mailem, o ile jesteÅ› betatesterem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

ja miałam aktualizacje 17 października (czwartek) wersje 5.0.0.1996

-zmiana kolorystyki

-poprawki błędów

 

a czy jest możliwość usunięcia pinu? czy trzeba za każdym razem wpisywać?

 

szkoda ze brak czarnego motywu..


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim Nie jestem betatesterem. Obawiam siÄ™ tylko logowania e-mailem na nowej aplikacji (jeÅ›li już bÄ™dzie docelowa), bo obecnie trwa rozwiÄ…zywanie mojej sprawy zwiÄ…zanej z logowaniem na stronie internetowej przy użyciu e-maila. Po zalogowaniu wyÅ›wietla mi siÄ™ strona 404. Problem zgÅ‚aszaÅ‚em już do obsÅ‚ugi klienta, ale od miesiÄ…ca nie umiejÄ… rozwiÄ…zać sprawy. Jeżeli w nowej aplikacji też tak samo bÄ™dzie, to bÄ™dÄ™ miaÅ‚ kÅ‚opot z korzystania z Mój Orange.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArturrozumiem że posiadasz starÄ… wersjÄ™ mój Orange no w aplikacji 5.0  którÄ… testuje wÅ‚aÅ›nie loguje siÄ™ przy użyciu e-maila. i raczej bÄ™dzie potrzeba mój nowy Orange konto .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017 Tak dokÅ‚Ä…dnie. JakieÅ› 2-3 miesiÄ…ce temu zadzwoniÅ‚em na *100 i konsultant podesÅ‚Ä…Å‚ mi linka w celu zalogowania siÄ™ do Nowego Mój Orange. Przez pewien czas dziaÅ‚aÅ‚o wszystko poprawnie. Po 19 wrzeÅ›nia 2019r. (to jest data mojego okresu rozliczeniowego) po zalogowaniu wyskakuje mi strona 404. I jak narazie do tej pory sprawa nie może być rozwiÄ…zana. Podobno pracujÄ… nad tym tematem experci, ale sÄ… podawane tylko kolejne terminy zaÅ‚atwienia sprawy, a ja dalej po zalogowaniu widujÄ™ stronÄ™ 404. Dlatego obawiam siÄ™ logowania w nowej wersji mobilnej apki Mój Orange. Nie chcÄ™ stracić dostÄ™pu do informacji o moich numerach.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur  nie jestem  pewny ale możesz  chyba w telefonie  zablokować  aktualizacjÄ™ lub jej nie przyjąć i pozostać przytej starszej wersji  🙂   


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017 Tak, można tak zrobić i nie trzeba aktualizować nowej wersji. Jak natomiast chcÄ™ korzystać z wszystkich możliwoÅ›ci, jakie daje Orange. W tym momencie czujÄ™ siÄ™ dyskryminowany. Czekam z ogromnÄ… niecierpliwoÅ›ciÄ…, aż moja sprawa logowania zostanie rozwiÄ…zana.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur  rozumiem  🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

PostanowiÅ‚em na jednym ze swoich smartfonów przetestować nowa aplikacjÄ™ Mój Orange. Nestety nie jest mi to dane. OkazaÅ‚o siÄ™, że na weekend, kiedy mam wiÄ™cej czasu wolnego, jest przerwa techniczna do poniedziaÅ‚ku, do 7 rano. I znów nie mogÄ™ sprawdzić czegoÅ›, na co siÄ™ namyÅ›liÅ‚em. Może w poniedziaÅ‚ek uda mi siÄ™ coÅ› wiÄ™cej podziaÅ‚ać na nowej aplikacji Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@darusia84napisał(-a)

ja miałam aktualizacje 17 października (czwartek) wersje 5.0.0.1996

a czy jest możliwość usunięcia pinu? czy trzeba za każdym razem wpisywać?


@darusia84 , jest możliwość usuniÄ™cia pinu.