Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur , w ogólnodostępnej wersji loguję się numerem komórki z OL. W testowej jest mailem, o ile jesteś betatesterem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

ja miałam aktualizacje 17 października (czwartek) wersje 5.0.0.1996

-zmiana kolorystyki

-poprawki błędów

 

a czy jest możliwość usunięcia pinu? czy trzeba za każdym razem wpisywać?

 

szkoda ze brak czarnego motywu..


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim Nie jestem betatesterem. Obawiam się tylko logowania e-mailem na nowej aplikacji (jeśli już będzie docelowa), bo obecnie trwa rozwiązywanie mojej sprawy związanej z logowaniem na stronie internetowej przy użyciu e-maila. Po zalogowaniu wyświetla mi się strona 404. Problem zgłaszałem już do obsługi klienta, ale od miesiąca nie umieją rozwiązać sprawy. Jeżeli w nowej aplikacji też tak samo będzie, to będę miał kłopot z korzystania z Mój Orange.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArturrozumiem że posiadasz starą wersję mój Orange no w aplikacji 5.0  którą testuje właśnie loguje się przy użyciu e-maila. i raczej będzie potrzeba mój nowy Orange konto .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017 Tak dokłądnie. Jakieś 2-3 miesiące temu zadzwoniłem na *100 i konsultant podesłął mi linka w celu zalogowania się do Nowego Mój Orange. Przez pewien czas działało wszystko poprawnie. Po 19 września 2019r. (to jest data mojego okresu rozliczeniowego) po zalogowaniu wyskakuje mi strona 404. I jak narazie do tej pory sprawa nie może być rozwiązana. Podobno pracują nad tym tematem experci, ale są podawane tylko kolejne terminy załatwienia sprawy, a ja dalej po zalogowaniu widuję stronę 404. Dlatego obawiam się logowania w nowej wersji mobilnej apki Mój Orange. Nie chcę stracić dostępu do informacji o moich numerach.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur  nie jestem  pewny ale możesz  chyba w telefonie  zablokować  aktualizację lub jej nie przyjąć i pozostać przytej starszej wersji  🙂   


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017 Tak, można tak zrobić i nie trzeba aktualizować nowej wersji. Jak natomiast chcę korzystać z wszystkich możliwości, jakie daje Orange. W tym momencie czuję się dyskryminowany. Czekam z ogromną niecierpliwością, aż moja sprawa logowania zostanie rozwiązana.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur  rozumiem  🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Postanowiłem na jednym ze swoich smartfonów przetestować nowa aplikację Mój Orange. Nestety nie jest mi to dane. Okazało się, że na weekend, kiedy mam więcej czasu wolnego, jest przerwa techniczna do poniedziałku, do 7 rano. I znów nie mogę sprawdzić czegoś, na co się namyśliłem. Może w poniedziałek uda mi się coś więcej podziałać na nowej aplikacji Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@darusia84napisał(-a)

ja miałam aktualizacje 17 października (czwartek) wersje 5.0.0.1996

a czy jest możliwość usunięcia pinu? czy trzeba za każdym razem wpisywać?


@darusia84 , jest możliwość usunięcia pinu.