Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Ja też podzielę się bo testuje sama aplikacja jest fajna fajnie było by zrobili ciemną wersje
sama aplikacja działa mi dobrze puki co jest nawet szybka

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017  testujesz i jakie wrażenia? Mi tam prawie nic nie działało, ani włącz usługę, ani wyłącz, ba nawet historii połączeń nie było. co miałem testować... klikanie w zakładki, odinstalowałem i zainstalowałem ze sklepu GP, jak będzie wszystko działać to powtórzę testy, teraz to jak testowanie auta na podnośniku, niby jedzie, ale stoi w miejscu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  wiele zakładek pustych fakt nie wszytko da się włączyć powiem tak pomysł dobry ale czekamy  na poprawne działanie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017  ja mam tylko karty sim na kartę, nie mam więcej nic, jak tym nie mogę zarządzać, to co mam testować, klikanie w zakładki mnie nie rajcuje, nie mam bez limitu za 300zł na rok, jakbym miał to mogę testować stabilność aplikacji, inna sprawa to klikanie tak dla zabawy nużące, testować działania usług się nie da, chyba nie nadaję się na testera aplikacji, wolę Windows 10 testować, bo przynajmniej działa, ba jak padnie to się go postawi od nowa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Też nie widzę trybu ciemnego ...  zbyt wali po oczach.. dlatego wracam do starszej wersji..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Biała aplikacja odpada . Nie ma wyboru ,nie ma aplikacji dla mnie ..


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Widzę że w nowej aktualizacji zostało dodane coś o czym mówiłem wyżej. 😉


Piszę jeszcze bo wydaje mi się to dość dziwne jeśli chodzi o prezentację danych w aplikacji. Chodzi o do że przykładowo pakiet internetu jest pokazywany w postaci 9,48 z 9,48 GB, pytanie czy może być sytuacja że będzie np. 8 z 9,48 GB? Nie sądzę. Cały czas te wartości są równe. A jeżeli wiadomo, że pakiet bonusowy ma 10 GB (bonusowy po awansie piłkarzy) to powinno być przykładowo 9,48 z 10 GB i ta 10 nie powinna się zmniejszać. Screenshot_2019-10-17-16-51-25-642_pl.orange.mojeorange.png

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

u mnie tak jest, spis połączeń działa,


Screenshot_2019-10-19-19-38-36-340_pl.orange.mojeorange.png
Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Co była aktualizacja niedawno?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Zakładam, że na nowej aplikacji będzie można również logować się według startego sposobu, czy już zostanie tylko przez e-mail?

Ja obecnie mam kłopot z zalogowaniem się, bo od ponad miesiąca rozwiązywana jest moja sprawa z logowaniem przez e-mail. Po zalogowaniu wyświetla mi się strona 404. Mam nadzieje, żę tego kłopotu nie będzie w aplikacji.