Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@adziu82 , wydaje mi się, że dali w beta appce szansę oceny poprzez like w górę, lub w dół. Tak oceniam ten zamysł twórców, a jak "włożą wszystkie bebechy" do appki, to dla każdego (być może) znajdzie się nie tylko coś dla niego pożytecznego. Testuj wg swoich usług, a jak zechcesz, to co Ci nie pasuje...daj w dół, albo nie ruszaj, bo pomyślą, że to wybór większości i komuś zrobisz niedźwiedzią przysługę.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Aplikacja zapowiada się świetnie także trzymam kciuki za rozwój i na pewno będzie znacznie lepiej niż z dotychczasową! 😉
 
Wysłałem takie uwagi na aplikacjamojorange@orange.com a dodaję je tutaj bo może w szerszym gronie jeszcze coś wyniknie z moich uwag lub ktoś dojrzy coś innego. 😉
 
1. Mała uwaga że nie działa "ochrona informacji". Po aktywowaniu tej opcji nadal mogę robić zrzuty ekranu i podglądać zawartość aplikacji jak na zrzucie drugim. Ponowne uruchomienie aplikacji nic nie zmienia. 
 
2.png1.png
 
2. Kolejna sprawa to że klikając na starcie Użyj PINu nie mogę się już cofnąć przez "<" back (a może po prostu przydałaby się odpowiednia kontrolka na tym widoku która by to umożliwiła) do poprzedniej aktywności z opcją zalogowania przez odcisk palca, tak samo nie mogę już zamknąć aplikacji będąc na ekranie wpisywania PINu. Także jeśli zapomniałem chwilowo PINu muszę wyrzucić aplikację z pamięci i uruchomić ją na nowo.
 
3. Nawiązując do punktu drugiego: wykonuję ścieżkę: otwieram aplikację Mój Orange -> Użyj PINu -> wciskam "Home" aby wrócić do mojego ekranu głównego Androida -> otwieram aplikację Mój Orange ponownie -> widzę PIN i jednocześnie na cyferce "0" mam grafikę która umożliwia przyłożenie palca. Po pierwsze wciśnięcie 0 jest mocno utrudnione ponieważ telefon stara się przechwycić w tym miejscu odcisk palca. Po drugie dlaczego od razu po wybraniu opcji PIN nie widać możliwości użycia odcisku palca a dopiero po zminimalizowaniu aplikacji i ponownym otwarciu? 🙂 
3.png
 
Device: Xiaomi Mi9, MIUI Global 10.2.30.0, Android 9 PKQ1.181121.001 (bez roota).
Wersja aplikacji: 5.0.0.1682
 
Od strony technicznej jeszcze widzę że nowa wersja tak samo jest tworzona w Xamarinie tak jak poprzednio (chyba że się mylę?). 🙂 Coś więcej od strony technologicznej w porównaniu do poprzedniej wersji? 🙂
Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Głowię się nad pokazaną informacją z książką adresową. Czy to należy do priorytetów?

książka adresowa.PNG 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

A co Ci się nie podoba by przeglądać biling widząc nazwy i zdjęcia z naszych kontaktów?
Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

A nie, jeżeli o to chodzi, to spoko...może być Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Sądziłem także, że większym priorytetem będzie zapis rozmowy na czacie, który z beta appki przeprowadziłem. Ni słychu, ni dychu...to już troszkę trwa (specnaz).

mail z czata.PNG

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Jak chcecie powrotu Trybu Nocnego to piszcie na  aplikacjamojorange@orange.com

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim , sądzę, że tak, jak w 4.14 to jest, będzie też dodane po zamianie bety na ogólnodostępną.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Temat scalony ze względu na powiązanie ankiety z testami aplikacji - moderator Kinga

 

Wczoraj otrzymałem o tej samej godzinie dwie takiej samej treści wiadomości na telefon. Na pierwszą z brzegu odpowiedziałem raczej niezbyt pochlebnie, bo nie dobrnąłem do celu wizyty a już ankieta. Zwykła ciekawość pchnęła mnie do otworzenia drugiej wiadomości. Niby dopiero dzisiaj sobie to w Tłumaczu przepisałem, ale nie to jest istotą postu. Raczej wkurzające mnie co rusz "spotkanie" z tekstem w j. angielskim. Co twórcy ankiety mają do naszego, ojczystego języka? To obcokrajowcy zatrudnieni na legalu?

Screenshot_20190925-201506_Samsung Internet.jpg 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Mam aplikacje Orange i jestem betatesterem, nie mogę się zalogować nawet przypomnienie nie działa. Miałam taki problem, po przeczytaniu postu @Citi2017  weszłam w link zrobiłam punkt 2 i działa wszystko

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@darusia84 , to podziel się swoimi spostrzeżeniami. Jakie masz usługi na koncie? (v5.0.0.1771 masz?)