Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tel. stacjonarny - APU na 24 miesiące (promocja?)

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Tel. stacjonarny - APU na 24 miesiące (promocja?)

Nieoczekiwanie, na NMO (wersja przeglądarkowa) natknąłem się na kolejną nieścisłość, a może tylko błąd? 

No bo jak można nanieść z sufitu wzięte dane, że oto niby coś podpisywałem, a o tym nie wiem? Ale jak chciałem wejść w grożące kary, to błąd nie do przeskoczenia. Już raz dzisiaj na czacie wyjaśniałem wadliwe działanie aplikacji. Opisanym tutaj problemem jestem poirytowany mocno.

screen ukryty url.jpg

 

błąd500 j.jpg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Tel. stacjonarny - APU na 24 miesiące (promocja?)

Brak kary jest związany z tym że mieścisz się w 3 miesięcznym okresie karencji kiedy można dokonywać zmian bez opłat (zmiana na tańszy plan czy rezygnacja). Podejrzewam że nowa wersja mój Orange tego nie ogarnia i masz błąd.

Co do APU: wcześniejsza umowa lub aneks z 2016 roku zawierała opcję że jeśli sam nic nie działasz, to umowa przedłuży się na 2 lata (bez żadnych papierków czy podpisów).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Tel. stacjonarny - APU na 24 miesiące (promocja?)

Brak kary jest związany z tym że mieścisz się w 3 miesięcznym okresie karencji kiedy można dokonywać zmian bez opłat (zmiana na tańszy plan czy rezygnacja). Podejrzewam że nowa wersja mój Orange tego nie ogarnia i masz błąd.

Co do APU: wcześniejsza umowa lub aneks z 2016 roku zawierała opcję że jeśli sam nic nie działasz, to umowa przedłuży się na 2 lata (bez żadnych papierków czy podpisów).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Tel. stacjonarny - APU na 24 miesiące (promocja?)

Dla doprecyzowania teraz APU jest na pół roku, ale można z niego zrezygnować (chodź wtedy radziłbym mieć dobrą pamięć co do przedłużeń).

 

To tak na wypadek jakby ktoś z wyszukiwarki tu trafił 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Tel. stacjonarny - APU na 24 miesiące (promocja?)

@Piotrekk85, "dokopałem się" do tej umowy podstawowej z 2014r., gdzie rzeczywiście APU jest przedłużana na kolejne 24 m-ce, jeżeli nie wyrażę innej woli. No i jest też tylko list potwierdzający (informacja-2016r.) o przedłużeniu, w którym pasowałaby ta "oferta promocyjna". Przeoczyłem, bo zmyliło moją czujność nie opieranie się na rejestrach w starym MO, sugerowane mi przez moda. Jest też tam mowa o tej karencji.

Jesteś wielki-dzięki Ci @Piotrekk85 Emotikon: Bardzo szczęśliwy