Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukanie fraz

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Szukanie fraz

Chciałem zmienić hasło do logowania na stronę MO, która jest też odzwierciedleniem logowania tylko na NO.

Przed tymi różnymi zmianami nie było to trudne. Teraz doprowadza mnie do szewskiej pasji. Przeszedłem przez taki proces:Google>fraza Orange-https://www.orange.pl/ i po zalogowaniu hasłem wspólnym dla obu kont, szukałem w zakładkach. Zmiana hasła do neostrady(konto takie mam) wyrzuca nowe jako błędne (po wylogowaniu). Frazy wpisane w belce dają podpowiedzi, ale też bez efektu, do którego zdążam.

szukanie hasła.PNG

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukanie fraz

Można inaczej. Z poziomu mój Orange:

2017.08.05_10h22m01s_001.png2017.08.05_10h23m05s_002.png

lub bezpośrednio https://www.orange.pl/edycja-profilu.phtml

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Szukanie fraz

@AnonimCzy ty chcesz zmienić hasło do neostrady czy do portalu Orange ?

Anonim

Nie dotyczy

Szukanie fraz

@Anonim, do portalu. Nareszcie się udało! Droga przez mękę w stosunku do poprzedniej wersji. Trzy opcje do ...odzyskiwania hasła, a nie do zmiany! Wybrałem przez telefon:

1.PNG2.PNG3.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukanie fraz

Można inaczej. Z poziomu mój Orange:

2017.08.05_10h22m01s_001.png2017.08.05_10h23m05s_002.png

lub bezpośrednio https://www.orange.pl/edycja-profilu.phtml

Anonim

Nie dotyczy

Szukanie fraz

@Piotrekk85, moim zdaniem, można by z poziomu MO ujednolicić zarządzanie kontem, skoro jest parę "ścieżek" do tej funkcji. My możemy sugerować, a czy jest to takie oczywiste, to broszka programisty. Nawet z tego, niby pozornie błahego powodu, odczułem tego skutki. Po rozmowie na BOK, okazało się, że nie mam internetu...z powodu zmiany hasła do routera. Potem pojawił się mi "intruz" w FunBoxie i kolejne zmiany, zmiany. Szkoda nerwów, bo widocznie ten typ routera nie gwarantuje mi ustawionych preferencji.

Obcy wył..PNGZmieniałem hasło do MO!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukanie fraz

Co do intuicyjności na portalu - trwają obecnie stopniowe prace nad jej zmianą.
Co do mój Orange - jest wersja beta gdzieś tam robiona, ale względem info ze zlotu - znów coś się opóźnia.
Co do wyszukiwarki - moim subiektywnym zdaniem nie będzie tak intuicyjna jak w google czy bingu - to kwestia patentów. A Orange jakoś dziwnie to robi, że strony orange lepiej są widoczne w zewnętrznych wyszukiwarkach niż tej na stronie orange.pl.
Masz rację że wymaga to poprawy - może uczenie maszynowe co "lansuje" tu od zlotu, może jakieś sieci neuronowe, a może jeszcze coś lvl wyżej Orange wdroży - ale to na pewno duże wyzwanie, duża kasy i dużo czasu.
Anonim

Nie dotyczy

Szukanie fraz

Ano właśnie! Z pozycji zakładki Porady, opinie i forum - NO, jakimś trafem, błędnie niby wklepane hasło przekierowywuje na MO, gdzie ja akurat nie mam zamiaru przebywać i by było otwarte. A hasło, które zmieniałem i było niby ok, to co? Do tego te jazdy z FunBoxem.