Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szał powielania na koncie MO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Szał powielania na koncie MO

Po kliknięciu w szczegóły, ten baner, faktura i bieżące wykorzystanie do dzisiaj, ustawiły się gęsiego w dół. I to nie jeden raz! Na ten moment, nie można było zgłosić przyciskiem, bo go wcięło.

1,25 mln.PNG

Nawet konsultantka nie mogła podejrzeć wszystkiego i poprosiła mnie, bym zajrzał we środę. A mnie w stópki parzy, bo mi swądem zalatuje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Szał powielania na koncie MO

@Anonim  ewidentny bug na koncie masz, nie dziwię się że konsultant tego nie widzi, dział techniczny na 100% to zobaczy, miałem podobne cuda na wiszącym numerze tymczasowym, 6 sesji czat i sporo nerwów, zanim to załatwiłem i dział techniczny Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Szał powielania na koncie MO

@Anonim  ewidentny bug na koncie masz, nie dziwię się że konsultant tego nie widzi, dział techniczny na 100% to zobaczy, miałem podobne cuda na wiszącym numerze tymczasowym, 6 sesji czat i sporo nerwów, zanim to załatwiłem i dział techniczny Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Szał powielania na koncie MO

@Anonim , przed chwilką spojrzałem i jest już normalnie...chociaż nienormalnie jeszcze z kwotami faktury z przed kilku dni (na podglądzie ponad 250 zł), a teraz jest mniej do zapłaty...dziwne te ich systemy. Ja nie będę "wisiał" z tego powodu na czacie czy słuchawce. Niech działa przycisk Zgłoś błąd, a będzie ok. Szkoda nerwów.

Anonim

Nie dotyczy

Szał powielania na koncie MO

@Anonim  fajnie że jakieś zmiany, mi bug blokował aplikację, było to upierdliwe, drobnostki mnie nie ruszają, ba dziś na NO powiadomienia były, a w panelu czysto, magia jakaś 😉