Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box

Dzisiaj o 10.34 do mojej, nowej, skrzynki poczty Multi Box w domenie orange.pl  "wpadła" wiadomość od "Uli z Akcesoria Orange" 😉 natomiast około 20.10 dostałem 6!!! (słownie: sześć) SMSów o tej samej treści - informujących, że mam wspomnianą wiadomość.

 

Trochę dziwnie nieprawdaż? Po pierwsze dlaczego musiało minąć prawie 10 godzin od wiadomości, do powiadomienia o niej? Po drugie dlaczego otrzymałem aż tyle esemesów?

 

NIe mam pomysłu kogo by tu przywołać, więc ... @Artur, przekażesz komu trzeba, prawda? 😉

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box

No pewnie, sprawdzimy to na Twoim numerze, @Misiek62 i przepraszam za SMSową zawieszkę. Dobrze, że nie miała miejsca w środku nocy 😉 Gdyby sytuacja się powtórzyła (z opóźnionym powiadomieniem albo jego zwielokrotnieniem) to daj proszę znać.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box

@Anonim dzięki za wskazówkę, chociaż to czy ewentualnie ktoś przejął moje dane do konta, według mnie, nijak się ma do tego że mnie oragne zasypuje wieloma esemesami informującymi o wpadnięciu jakiejś wiadomości do mojej skrzynki - w tym przypadku 6 SMSów na tę samą wiadomość, dostarczonych praktycznie w tym samym czasie, czyli jeden za drugim. Moim zdaniem to jakiś błąd w systemie notyfikacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box

@Artur  wczoraj wiadomość do skrzynki "wpadła" o 16.30 - o 20.13 dostałem 4 esemesy, że jest wiadomość pd Prange "wakacyjne propozycje". Dzisiaj w skrzynce leży wiadomość od Uli z akcesoriów od godziny 13.03 - do tej chwili notyfikacji SMSowej nie miałem...

udate. o 20.14 dostałem 4 SMSy że Ula 😉 do mnie napisała.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box

oki, mam Twój numer, @Misiek62, sprawdzimy 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box

🙂 SPOKO, ja tylko informacyjnie, żeby innym użytkownikom ulżyć.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Spam SMSowych powiadomień o wiadomości w poczcie Multi Box

@Artur  spamu już nie ma, ale zwłoka jakby nadal duża... wiadomość wg info w skrzynce otrzymałem o 11.08 a SMSa o 20.09.