Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 11
  • 0

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Da się z tego ustrojstwa zrezygnować?

 

W nowej wersji nie mogę ani założyć nowego zgłoszenia, ani zobaczyć ile internetu mi się pozostało w ramach pakietu w UE, ile minut na międzynarodowe. Więcej mi się nie chciało sprawdzać. W dodatku po zalogowaniu system wymusza przejście na nową wersję...

81 ODPOW. 81

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

A co się dzieje jak wchodzisz w adres http://orange.pl/mojorange lub https://www.orange.pl/portal/moj_orange/ ?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 11
  • 0

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

1) redirect do sklepu Play
2) Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange

Pamiętaj, że teraz Twoim loginem jest adres e-mail podany podczas rejestracji.
Przejdź do nowego Mój Orange

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

A domyślam się, że korzystasz z przeglądarki na Androidzie? To Chrome czy jakaś inna?

Wydaje mi się, że można przejść na wersję dla PC lub kombinować ze zmianą user-agenta.

Ew. może ktoś z Orange przekaże sugestię dalej by to jakoś zmodyfikować.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 11
  • 0

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Piotrze. Kompletnie nie zrozumiałeś istoty mojego problemu. Orange wymusza mi nową wersję "mój Orange" która wygląda na uszkodzoną. Wymuszenie jak i błędy są niezależne od przeglądarki.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Moim zdaniem jest tu jakiś problem z tym, że korzystasz z serwisu na urządzeniu mobilnym a nie komputerze. Stara wersja mój Orange nie była dedykowana dla urządzeń mobilnych. A beta jak to beta nie jest skończona.

 

Może @Wiktor przekażesz to sprawę dalej?


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Yep... Emotikon: Mrugający
Przekazałem to dalej. Zobaczymy, co w tej sytuacji można zrobić @entrophy Emotikon: Szczęśliwy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 11
  • 0

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

No niestety. Zastanawiam się kto mądry wymusił przejście do nowego orange mimo tego że brakuje w nim funkcjonalności... Np. nie mam podglądu do innych autoryzowanych kontraktów, nie widzę poprawnych danych o aktualnym zużyciu (informacja o stanie konta jest z co najmniej piątku w zeszłym tygodniu)...

 

Nawet tego konta nowego nie mam jak usunąć... Bo nigdzie nie mam linku do mojego profilu...

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

A nie możesz pobrać jakiejś innej przeglądarki i zmienić user-agenta na pc?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 11
  • 0

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Kto powiedział że ja korzystam z telefonu komórkowego?

 

Problemy występują niezależnie od systemu czy przeglądarki.

 

Lepiej, konta które miały autoryzowany mój numer telefonu widzą go na liście ale nie mają do niego dostępu. To są już jakieś żarty chyba.

 

Problem dotyczy strony internetowej "Mój Orange" w nowej wersji. Nie mam na niej dość istotnych informacji, jak zużycie pakietu minut międzynarodowych, zużycie pakietu internetu w ramach UE, nie mam możliwości zakładania zgłoszeń, nie mam możliwości usunięcia konta, nie mam możliwości zarządzania dodatkowymi telefonami przypisanymi do mojego konta. Tamte numery również straciły możliwość zarządzania moim numerem.