Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Różne wersje-Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Różne wersje-Mój Orange

To ja wrzucę swoje trzy grosze po aktualizacji do wersji 4.7.1. Moderatorzy mogą to zakwalifikować jako odrębny temat z błędami. Wyczyściłem najpierw, co się dało usunąć i "wślizgnąłem się" w zawartość mojego konta. Najpierw szok i niedowierzanie! Dzisiaj opłacona faktura poza appką i wersją przeglądarkową olśniła mnie na zielono opłaconą fakturą. Posprawdzałem zgody, ciut je modyfikując, oraz pozostałe zakładki menu, a także kafelki. Następnie przełączyłem na drugą mobilną i tam dopiero szok, ale negatywny. Kafelek oraz Płatności pokazały do zapłaty identyczne dane, jak w przypisanej do OL. Myślę sobie, że to i tak lepiej, jak opisywałem w poprzedniej wersji. Faktury opłacone przekreślone, a bieżąca j/w. No to przeczesałem wszystkie pozostałe usługi po kolei i tam identiko, jak w mobilnej usłudze nieopłaconej. Pytam więc serio. Po co komu ten "cyrk"? Zastanawiam się więc nad uproszczeniem, czyli zgłoszeniem pomysłu, by we wszystkich innych usługach, które niby podpięte pod pakiet OL, a także w  usłudze współdzielonej, niepotrzebne i mylące kafelki zlikwidować. No i na koniec, w klikniętej ikonce koperty z wiadomościami o pracach modernizacyjnych 14.09. (bodajże) u mnie, ta wiadomość została usunięta w poprzedniej wersji appki, ale przewędrowała do nowej...no bo nowa wersja pewnie była sprawdzana jeszcze przed pracami i w takim kształcie pozostała. Ech! Ta ścieżka procedowania jest obarczona błędem, albo z opóźnionym zapłonem Emotikon: Język Odinstalowałem i jutro sprawdzę ponownie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Różne wersje-Mój Orange

U mnie nic się nie "posypało" w apce - wszystko jest na swoim miejscu. I dobrze mi apka działa.

Ale to chyba z racji tego, że mam tylko jedną usługę - Neostradę.

 

Ela


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Różne wersje-Mój Orange

U mnie w sklepie pojawiła się aktualizacja, ale aż strach kliknąć... chyba odpuszczę i poczekam do "po" świętach...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

Różne wersje-Mój Orange

U mnie już prawie odżyła poza zakładką z adresami

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Różne wersje-Mój Orange

Zaryzykowałem i zrobiłem aktualizację...obyło się bez "kwiatków" Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Różne wersje-Mój Orange

Jak obiecałem, tak zrobiłem, ale z hard resetem smartfona. To rozumiem, bo pokazał się podgląd z tym, co i jak chcę poustawiać, samouczek też "wpadł" na lekcję poglądową, ale w mojej kartotece jest coś do wyjaśnienia. Na pomarańczowo oznaczone usługi, a więc najpierw komórka z OL, potem współdzielona druga komórka, a na końcu stacjonarna, z przypisanymi na szaro tv, Darmowe Orange WiFi, VoIP, tel. stacjonarny i Neostrada. Ale kiedy zaznaczam kolejno każdą z nich i wg samouczka klikam po kolei w avatar, by podejrzeć szczegóły, wyskakuje za każdym razem tylko numer komórki z poza OL, bez innego info. Tylko komórka z OL ma datę zakończenia. Natomiast na tej drugiej jest kafelek z ofertą, ale po cyklu miesięcznym całej faktury, czyli od 16.01.2019. Cykl kończy się zawsze 13 dnia kolejnego miesiąca. Zmodyfikowałem dostępne zgody i ustawienia w tel. do poprawnego działania aplikacji.