Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wyłączeniem SMS Specjalnych w Mój Orange


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z wyłączeniem SMS Specjalnych w Mój Orange

dlaczego nie moge wyłączyc uslugi sms specjalnych! Co jest z tym ?

5 ODPOW. 5

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Porzegnam sie z nimi

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z wyłączeniem SMS Specjalnych w Mój Orange

Cześć @qxawier, przeniosłem Twój wątek do odpowiedniej kategorii i usunąłem zbędne słowa sugerujące wulgaryzymy. Proszę nie używaj ich w przyszłości 🙂

A teraz napisz proszę co się konkretnie dzieje. Dobrze rozumiem, że próbujesz wyłączyć SMSy Specjalne przez stronę Mój Orange? Wystarczy, że włączysz usługę "Blokada otrzymywania SMS Specjalnych" i powinno być po sprawie. Daj znać czy zadziałało.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z wyłączeniem SMS Specjalnych w Mój Orange

@qxawier czasem nie da się włączyć wszystkich blokad za jednym "zamachem". Czasem warto się wylogować i zalogować ponownie i wówczas zazwyczaj da się aktywować kolejne blokady. Mi też raz tak się coś "zakorkowało", ale spokój i opanowanie wygrało. Tak jak pisze @Artur jest to miejsce publiczne i nie ma tutaj miejsca na wulgaryzmy. Nie podoba Ci się Orange?? Jest jeszcze tyle innych sieci. Idzi do fioletowych, zobaczysz ila tam jest spamu 🙂 Pozdrawiam. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z wyłączeniem SMS Specjalnych w Mój Orange

@Anonim: Spamu? Akurat Play ma fajną usługę "Stop Spam" czy podobną i blokuje wszystkie smsy z krótkich numerów (od wszystkich podmiotów co ma z Playem umowę na wysyłanie reklam z krótkiej numeracji). W Orange tego brak (jest tylko wycofanie na dany moment).
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wyłączeniem SMS Specjalnych w Mój Orange

@Piotrekk85 wiem o tym że Play ma taką usługę, ale jak kiedyś testowałem tą sieć to prawie codziennie dostawałem smsa z reklamą.