Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

Witam, mam pytanie w jaki sposób mogę pobrać fakturę za zakup telefonu , którego dokonałem 1.5 roku temu. Próbuję pobrać fakturę i dostaję komunikat jak na zdjęciu.

 

faktura.jpg

pozdrawiam

 

____________

* W temacie doprecyzowano etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

Sprawdzałem u siebie na koncie i ja żadnych faktur nie mam, mim, że na raty brałem sprzęty. System ratalny jest i mogę go pobrać, ale faktur brak.

Jak potrzebna mi była faktura, to na infolinii konsultant mi pomógł w tej sprawie i fakturę za sprzęt dostałem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

@Przem01 napisz na czacie lub zadzwoń na infolinie z prośbą o przesłanie faktury na e-maila. Z tego co pamiętam, to na koncie faktura jest dostępna przez rok czasu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

Widocznie faktura została wygenerowana w zewnętrznym systemie sprzedaży. Gdzie kupowałeś urządzenie? Telefon, salon, www?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

Sprawdzałem u siebie na koncie i ja żadnych faktur nie mam, mim, że na raty brałem sprzęty. System ratalny jest i mogę go pobrać, ale faktur brak.

Jak potrzebna mi była faktura, to na infolinii konsultant mi pomógł w tej sprawie i fakturę za sprzęt dostałem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

Temat załatwiony, po kontakcie z konsultantem faktura będzie ponownie dostępna do 7-miu dni.

 

pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

@Przem01 fajnie, że problem udało się rozwiązać. 

 

Można by było poprawić możliwość pobierania faktur przez konto Mój Orange, a nie dzwonić na infolinię, aby udostępnić.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Problem z pobraniem fakury PDF za zakup telefonu

@ketrasaArtur Masz rację, ja jak zgubiłem fakturę za swój telefon (który się zepsuł dwa miesiące przed upływem gwarancji) to po kontakcie z infolinią (założyli osobne zlecenie wystawienia duplikatu faktury) otrzymałem i udało mi się na gwarancji sprzęt naprawić (wymienili wyświetlacz)