Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z logowaniem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z logowaniem

A czy na pewno jest literalnie ten sam? Np na wielu serwerach poczty można mieć tzw aliasy czego konto na Orange nie wykrywa. Np na gmailu adres jannowak@gmail.com i j.a.n.nowak@gmail.com to te same adresy ale przy kontach Orange są traktowane jako różne.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z logowaniem

@Anonim 

Niestety - obrazek c) z Opcja.2, natomiast po "Przypomnij hasło" i podaniu e-maila link nie dociera do poczty.

 

Przypomnienie hasła działa u mnie jedynie poprzez Opcję.1 (stary MO), wtedy można podać login, lub nr usługi, a link do zmiany hasła wysyłany jest właśnie na ten e-mail na który z NMO nie dociera, można również otrzymać SMS-a z hasłem jednorazowym, ale to wszystko ma wpływ tylko na zmiany w "starym" MO, logowanie do NMO zawsze przebiega tak jak na "obrazkowej" relacji.

 

Mail jest prawidłowy, jest on unikalny i nie tworzony z żadnych inicjałów, czy skrótów... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z logowaniem

A sprawdzasz spam czy inne foldery poza odebranymi?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z logowaniem

Oczywiście, że tak. Poza tym w gmail-u jest zakładka "Wszystkie", więc nie sposób coś przegapić.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Problem z logowaniem

Podpytaj np. na czacie jaki masz podany adres mailowy w Nowym Mój Orange. Wtedy spróbuj przypomnieć do niego hasła. Jeżeli mail nie przyjdzie tak do 24h, to wtedy poproś Doradcę o przyjęcie zgłoszenia, że ten mail nie dochodzi.