Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

W weekend jakaś nie zapowiedziane prace serwisowe, teraz apka nie działa, błąd wczytywania danych, dopiero na stronie widać, że znowu prace serwisowe. Dodzwonić się nie da, czat dopiero w godzinach pracy. Może by tak jakiś komunikat, że znowu grzebanie, a nie od godziny próbuję odczytać dane, które nie są dostępne. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Prace planowane na Mój Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

W weekend jakaś nie zapowiedziane prace serwisowe, teraz apka nie działa, błąd wczytywania danych, dopiero na stronie widać, że znowu prace serwisowe. Dodzwonić się nie da, czat dopiero w godzinach pracy. Może by tak jakiś komunikat, że znowu grzebanie, a nie od godziny próbuję odczytać dane, które nie są dostępne. 


oj tak, myslalem ze to tylko cos u mnie

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur to nie grzebanko planowe. Coś im padło. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim tak dodzwoniłem się, po grzebaniu mają jakąś awarię. Nie działają również systemy informatyczne konsultantów.

@wjeglinski_nowy @Anonim po grzebaniu weekendowym trudno odróżnić, czy to awaria, czy kolejne poprawki. Często po grzebankowym weekendzie, znowu było grzebanko, tym razem awaria.

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur taa. Poprawki żeby było lepiej. Skąd ja to znam😅


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Prace planowane na Mój Orange

Mała ciekawostka dla numerów na na kartę: nawet jeśli MO nie działa, to jest możliwość zdalnego sprawdzenia konta. Wystarczy dodać wybrany numer na koncie na stronie doladowania.orange.pl i mieć na nim aktywną usługę autodoładowania.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

Już dawno nie było prac serwisowych, a tu weekendowa niespodzianka:

Screenshot_2023-05-20-23-34-11-015_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArturprzerwa techniczna także w serwisie Mój Orange na stronie Orange https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj Mój Orange będzie dostępny po godz 7:00 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

A forum z poziomu apki MO nadal działa, właśnie stąd piszę 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

- cytat - (skopiowane) 

https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj Mój Orange będzie dostępny po godz 7:00

- ale którego dnia, to już nie dopowiedziano .. godz. 15:52 (dawno więc po 7-ej), a firma śpi ..