Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@Anonim Aby było wszystko jasne - będąc zalogowanym na forum nasz.orange.pl mam kliknąć Mój Orange u góry, tak? U mnie skutek jest taki, że po zalogowaniu się mam ten obrazek i historia zaczyna się od początku...

 

orange5.png

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@matimoto87, nie masz chyba możliwości, chociaż ja bym jeszcze pokombinował w aplikacji MO usługą stacjonarną "oszukać" system opcją przypomnienia hasła i powtórzyć przez forum. Mnie system też upomina, ale dopóki się da, korzystam na dwa fronty. Przed chwilą zastosowałem trick drugim hasłem i wszedłem na stare konto bez problemu. Hasła mam dwa. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@matimoto87, dzisiaj testowałem na smartfonie działanie usługi. Przeszedłem wszystkie etapy, łącznie ze zmianą hasła w usłudze. Co istotne, to musisz być pewien, że usługę masz aktywną. Na telefonie w ustawieniach połączeń WiFi trzeba fistaszkiem (checkboxem) zaznaczyć automatyczne połączenie a odznaczyć z modemu. Jeżeli próba łączenia przekierowywuje do logowania, to jest już dobrze. 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

WitajcieSzczęśliwa kobieta temat co prawda od ponad roku nie spotkał się z komentarzami, jednak uważamy, że warto dodać w nim kilka groszy.

 

Orange Darmowe WiFi - samo w sobie nie jest już usługą rozwijaną - tym samym nie jest ona dostępna dla nowych klientów ( dostęp posiadają użytkownicy, którzy założyli jeszcze na starym koncie stacjonarnym, przeszło ponad rok temu, konto do usługi Darmowe Orange WiFi )

Powodów jest kilka, usługa jest niszowa, mało kto z niej w praktyce korzysta… I w sumie – to nawet nie jest takie dziwne, bo pakiety danych w przeróżnych ofertach są taaaakie duże, że nikt nie chce się już „bawić” w połączenie po WiFi z maks. prędkości do 1 Mb/s.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@Bartłomiej , nie korzystałem nigdy w środkach komunikacji zbiorowej z WIFI, ale nawet chociażby była niszowa i nie rozwijana, to jednak zapewne ktoś korzysta.