Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Od MIESIĄCA proszę o naprawienie problemu związanego z kodem abonenckim i pomimo 5 (PIĘCIU) obietnic o realizacji naprawy do dziś nie mogę korzystać ze swojego konta, pomimo iż wszystko mam opłacone. 

Zostaje odsyłany to na czat to na infolinie i tak w kółko.

Otrzymuję coraz to nowe obietnice (bez pokrycia, nic nie jest naprawione).

Zarówno aplikacja jak panel na orange.pl prosi mnie o kod abonencki, którego nie posiadam (mam ofertę na kartę). Z artykułów orange wynika, że kod abonenckim to kilka ostatnich cyfr kodu PUK (również nie działa) i operator zapewnił, że od X czasu dla oferty na kartę nie ma już kodu abonenckiego. Przez to nie mogę kompletnie używać pakietów, wyłączyć poczty itp - nic nie mogę zrobić!

 

 

  1. Mam pytanie dlaczego sieć ORANGE olewa, nie szanuję i kłamię swoich Klientów?
  2. Czy w takim przypadku przysługuję mi zwrot kosztów jakie poniosłem skoro usługi nie funkcjonują prawidłowo i nie potraficie tego naprawić?
  3. Co grozi ORANGE za oszukiwanie swoich Klientów?
  4. Czemu operatorzy czatu kłamią Klientów sieci Orange i wprowadzają ich świadomie w błąd?

 

 

Proszę o odpowiedzi.

 

Przesłałem także tą informację do UOKiK - na bieżąco w tym i wielu innych wątkach, na innych forach będę Was informował o postępach w niniejszej sprawie. I przestrzegam przyszłych Klientów przed tak aroganckim zachowaniem ze strony sieci ORANGE.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Wyłączenie poczty głosowej - *110*03*00# i zielona słuchawka. usługi włączać też można sms, nie neguję problemu @toomasz, ale tragedii nie ma, Play też mi robi takie cuda na kartę mam sim, kontroluję to kodami, jak się chce to się da, tyle ode mnie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

31 ODPOW. 31

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Sprawy które opisujesz dotyczą serwisu Mój Orange, który zgodnie ze swoim regulaminem nie jest usługą telekomunikacyjną, a usługą świadczoną drogą elektroniczną. To pod kątem prawnym ma to istotne znaczenie.

Co do oszukiwania/kłamania, to zawsze kwestia doboru pracowników. Powinieneś zawsze otrzymywać informacje, że termin naprawi jest przewidywany, a nie gwarantowany. Ew. przy jego zmianie ktoś ze strony operatora powinien Cię przeprosić.

Z uwagi na to, że serwis mój Orange nie jest usługa płatną, więc jako tako za jego niedziałanie nie przysługuje odszkodowanie. Jeśli przez niedziałanie serwisu ponosisz jakieś straty powiązane z usługami telekomunikacyjnymi, to jak najbardziej warto wymierzyć jakoś te straty i oczekiwać ich naprawy/zrekompensowania. Warto też poszukać innych mechanizmów aktywacji/dezaktywacji/sprawdzanie usług np. przez USSD, SMS.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Pusty wpis?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Może Toomasz oniemiał po lekturze twojej odpowiedzi 😜

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

@aarek Niestety to forum oniemiało po napisaniu mojej odpowiedzi i wstawiło pusty post. Niestety nie chce mi się produkować od nowa.

 

 

Pokrótce: 

Co do oszukiwania/kłamania, to zawsze kwestia doboru pracowników. Powinieneś zawsze otrzymywać informacje, że termin naprawi jest przewidywany, a nie gwarantowany. Ew. przy jego zmianie ktoś ze strony operatora powinien Cię przeprosić.

 

OTRZYMYWAŁEM ZAWSZE KONKRETNY TERMIN NAPRAWY, NIGDZIE NIE BYŁO NAPISANE, ŻE TERMIN JEST PRZEWIDYWANY

 

 

 

Z uwagi na to, że serwis mój Orange nie jest usługa płatną, więc jako tako za jego niedziałanie nie przysługuje odszkodowanie. Jeśli przez niedziałanie serwisu ponosisz jakieś straty powiązane z usługami telekomunikacyjnymi, to jak najbardziej warto wymierzyć jakoś te straty i oczekiwać ich naprawy/zrekompensowania. Warto też poszukać innych mechanizmów aktywacji/dezaktywacji/sprawdzanie usług np. przez USSD, SMS.

 

SERWIS MÓJ ORANGE NIE JEST PŁATNY, ALE USŁUGI ORANGE TAK.

SKORO PŁACĘ ZA USŁUGI TO POWINIENEM MÓC NIMI ZARZĄDZAĆ I PRAWIDŁOWO Z NICH KORZYSTAĆ

ZATEM W JAKI SPOSÓB MOGĘ NP. WYŁĄCZYĆ POCZTĘ GŁOSOWĄ? 

ANI APLIKACJA NA TELEFON, ANI SERWIS ON LINE NIE MOŻE TEGO ZROBIĆ - WSZYSTKO CHCE KODU ABONENCKIEGO...

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Wyłączenie poczty głosowej - *110*03*00# i zielona słuchawka. usługi włączać też można sms, nie neguję problemu @toomasz, ale tragedii nie ma, Play też mi robi takie cuda na kartę mam sim, kontroluję to kodami, jak się chce to się da, tyle ode mnie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Mam Play i nie mam akurat tam żadnych problemów, zresztą nie interesuję mnie inna sieć tylko konkretnie Orange, którą opłacam.

 

Nie chodzi tutaj, że jak się chce to się da - płacę to mam otrzymać wszystko poprawnie działające.

Nie działa - piszę - czekam - problem rozwiązany.

Natomiast tutaj jest inny schemat:

Nie działa - piszę - czekam - piszę - czekam - czekam - piszę - czekam - czekam - problem NIEROZWIĄZANY

 

Więc chyba jednak coś jest nie, tak?

Pomijam już sam fakt traktowania klienta i robienia z niego idioty - to jest niedopuszczalne. I o to głównie mam pretensje - po co podawane są terminy, obietnice jak nic nie jest realizowane.

Czy konsultant nie mógł mi napisać prawdy (zamiast mnie kłamać) albo innego sposobu na zarządzanie usługami? Nie było by tematu.

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Nie rozumie problemu nadal, wszystkie usługi można sprawdzić kodem, kodem aktywować, tu taki pierwszy z kraja przewodnik Prawdziwy kosmos w Orange na kartę, da się żyć bez Mój Orange, w Play mam 3 nr i kontroluję to kodami, szybciej jest, oczywiście jak się chcesz wyżalić na brak dostępu do Mój Orange to spok , ale tragedi nie ma, ba u każdego operatora takie wpadki bywają, jeśli kasa nie znika gdzieś i usługi działają to moim zdaniem ok.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

@Anonim dzięki za kod - poczta wyłączona.

 

Problemem tak jak napisałem jest stosunek do klienta i wprowadzanie go w błąd.

Zresztą również nie bardzo rozumiem jakim problemem jest wyłączenie tego kodu abonenckiego w aplikacji? Czy to naprawdę jest nie możliwe, aby aplikacja działała mi poprawnie? Zajmie to miesiąca, dwa czy trzy OK - operator powinien napisać - naprawimy wszystko za X czasu i tyle.

A nie podawać co tydzień, że jest zrobione, będzie zrobione albo co rozmowę pytać o co chodzi (musiałem opisywać swój problem 10 razy - bez jaj).