Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ORANGE OSZUKUJE?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

ORANGE OSZUKUJE?

Chciałem przedłużyc umowę po 2 latach na światłowód (TV, internet, tel, stac). Cały czas podczas procesu składania zamówienia przedłużenia umowy, przez strone internetową Orange, jest informacja, że będzie dostarczony nowy modem FunBox 3.0 i dekoder TV Samsung 4K oraz jako dodatkowy prezent dodawany automatycznie Power Bank.

Całe zamówienie dot. przedłuzenia umowy z nowym sprzętem zostało przyjęte i nadano mu numer.

Po kilku godzinach zadzwonił do mnie pracownik Orange i zaczął wyliczankę:

 

1. Dodatkowego prezentu Power Bank nie będzie, i żadnego innego nie będzie bo to był błąd systemu.

 

2. Przy przedłużaniu umowy system wewnętrzny Orange nie przyjmuje nowego modemu i dekodera TV i klient musi zostać bezterminowo na starym sprzęcie. A, że dekoder TV UHD88 działa od dwóch lat nieprawidłowo i już był ok. 7 razy wymieniany to trudno ale to sie nie zmieni, bo to błąd oprogramowania i już nie będzie nowego bo jest nowy dekoder i nie ma sensu pracowac nad oprogramowaniem do starego dekodera.

 

3. Jest to wszystko skutek błędnego formularza przedłużania umowy na stronie internetowej Orange.

 

4 Jedyne co z zamówienia zostało to znacznie wyższa cena abonamentu. Zamiast 180 zł/mc to 240 zł/mc i tu formularz przedłużenia umowy sie nie pomylił i z całego szeregu obiecanych atrakcji przy podjęciu decyzji o przedłużeniu umowy tylko wyższa cena sie ostała.

 

5. Jeżeli klintowi nie podoba sie taki szantaż ze strony Orange, to można anulowac zamówienie przedłużenia umowy i przejść do innego operatora.

 

Cała ta historia to jeden wielki skandal ze strony Orange. Brak szacunku do klienta. I dowód na kompletną ignorację i brak podstawowych umiejetności służb technicznych i zespołu odpowiedzialnego za nowe oferty i utrzymanie klienta.

Potem się dziwią, że tracą klientów. Bo mnie właśnie tracą.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

ORANGE OSZUKUJE

Jeśli trafiłeś na takiego niekompetentnego doradcę to...zadzwoń jeszcze raz, może trafisz na bardziej "normalną" osobę 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

ORANGE OSZUKUJE

Pablo a czytałes co ja napisałem??? Dezinformacja ze strony Orange jest na stronie internetowej Orange. Ja nigdzie nie dzwoniłem. Zamówienie przedłużenia umowy złożyłem przez strone internetowa Orange. 

Praconik Orange, który do mnie zadzwonił powiedział to samo co mi powiedziano w dwóch salonach Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE OSZUKUJE?

@Skor88: pisząc tu akceptujesz regulamin Nasz Orange. Zapoznaj się też z regulaminem sklepu internetowego.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

ORANGE OSZUKUJE?

uciekaj z tej dziadoskiej firmy i nie podpisuj kolejnej umowy byłem szczesliwym klietem neti teraz jestem wkurzonym i oszukanym w orange zadzwoniła do mnie kobieta z dobrą ofertą przejścia ze wszystkimi usługami miałem płacic zamiast w neti 138 niecałe  120 w orange oszustwo proste jak budowa cepa  przysyłają umowy do podpisania z konkretnym planem taryfowym a do nich regulamin z cennikiem ja dostałem regulamin na którego podstawie podiełem decyzje o przejściu a z którego wynikało że nie zapłace więcej niz 72,57 brutto i tu zonk przychodzi pierwszy rachunek a tam do zapłaty 97.17 zł brutto ale dalej jest jeszcze ciekawiej na moją rklamacje by odsłuchano rozmowy przysyłają mi całkiem inny regulamin i twierdzą że to ten mnie obowiazuje i twierdzą że reklamacja jest bezpodstawna a ja regulamin na który się powołuja pierwszy raz na oczy widze 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE OSZUKUJE?

@Marek6: to chodzi o sam abonament czy cały rachunek (np. z aktywacją czy opłatami za usługi poza abonamentem)?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

ORANGE OSZUKUJE?

nie tylko na stronie internetowej lecz także opiekunowie bloków przed montażem tv, internetu, telefonu oszukują klientów odnośnie interpretacji zapisów umowy i naliczeń opłat. Mimo dopytywania.Potem nie chcą odbierać telefonów . Kant na całego. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

ORANGE OSZUKUJE?

Oszukują i to bardzo. Nie usuwają awarii w terminie czyli ...okradają nas z usługi i kasy Codzienne odwlekanie terminu, nic nie robienie, 5 dni, obiecywanie, konsultanci słabo aplikują do służb technicznych, . Tylko przepraszam, dziękuję... Takie poniżenie... Ochrony na obuwie nie posiadają, wchodzić im się marzy w buciorach od błota, zdejmować obuwie, na bosaka, jest XXI wiek i obuwie mają wszyscy, bo kultura wymaga,..to nie jest Milioner z ulicy.