Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy moj orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Nowy moj orange

Witam mam problem z zalogowaniem do nowego orange (aplikacji)
wiec wczesniej logowałem sie numerem telefonu i hasłem jednak teraz kaze wpisac email wpisuje ten ktory jest na umowie jednak pisze ze dane sa niepoprawne wiec zresetowalem haslo po przez sms proboje sie zalogowac i nic prpbowalem roznych haseł i roznych emaili i nic nie moge skontaktowac sie z konsultantem bo pracuja od pon do piątku 

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy moj orange

Najpierw musisz się ponownie zarejestrować podają adres e-mail, PESEL, utwórz hasło, link poniżej.

 

Edit

https://www.orange.pl/twojekonto/rejestracja


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Nowy moj orange

ok tylko pisze ze konto jest zarejetrowane 
gdy chce zresetowac haslo przez email pisze ze  Pod tym adresem e-mail nie ma konta w Mój Orange.
Wprowadź poprawny adres lub zarejestruj konto
Nwm co sie dzieje z tym orange 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Nowy moj orange

co mam zrobic 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Nowy moj orange

gdy wchodze na strone https://www.orange.pl/zaloguj.phtml?backUrl=/portal/moj_orange/&_requestid=232208
to normalnie wpisuje numer tel i haslo wtedy pisze 

Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange itp 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy moj orange

Ja również mam kłopoty z zalogowaniem się na NMO. U mnie jednak po zalogowaniu wyświetla się strona 404. Wiem, że w dniu 12.12.2019 będą prace techniczne, może w tedy zostanie usunięta usterka.

Link w sprawie kłopotów z NMO: https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Kiedy-doczekamy-si%C4%99-naprawy-NMO/m-p/165542#M969...

 

Czy kiedykolwiek był podawany lub rejestrowany inny adres e-mali, niż tek, którym obecnie się posługujesz?

Jeżeli ta, to spróbuj zalogować się starym e-mailem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Nowy moj orange

Nie wydaje mi sie by ktos z rodziny podawał ale juz przynajmniej na razie sprawe załatwilem po prostu zainstalowalem starsza wersje aplikacji 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy moj orange

Wersja apki MO 4.14 jest obecnie najbardziej stabilną i podaje najdokładniejsze informacje o stanie konta.

Wersja NMO 5.0 beta jest wersją testową i jeszcze nie posiada wszystkich funkcji. Jeżeli chcesz z niej korzystać, to musisz najpierw przez przeglądarkę www założyć konto na e-maila, dopiero potem mozna logować się na apce NMO 5.0.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy moj orange

@ketrasaArtur  pisząc najprościej, by z bety MO 5.0 korzystać, trzeba mieć konto na portalu www nowe Mój Orange, tam loguje się już nie numerem a @, chyba prościej się nie da. Nowe MO > Logowanie 😉 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Nowy moj orange

nwm wczesniej wlaczylem wersje beta przez aplikacje zaaktualizowała sie i no wlasnie nie moglem sie zalogowac po prostu zrezygnowalem z bety i zainstalowalem wlasnie 4.14