Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Orange numer telefonu do weryfikacji czy jednak do reklam.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy Orange numer telefonu do weryfikacji czy jednak do reklam.

Dziś nastąpił ciąg dalszy tego tematu https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Nowy-m%C3%B3j-orange-i-przymus-podawania-numeru-tele...

 

Przed chwilą na numer który został podany do rejestracji konta zadzwonił telemarketer, mogło by się wydawać że to nic dziwnego, ale telefon zadzwonił po raz pierwszy od włączenia do sieci...

Czemu tak ano dla tego że numer został aktywowany 24 kwietnia tylko i wyłącznie na potrzeby aktywacji konta MO, nigdzie indziej nie był podawany, na numerze założona jest blokada połączeń wychodzących wiec nikt z niego nigdzie nigdy nie dzwonił.

 

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy Orange numer telefonu do weryfikacji czy jednak do reklam.

@xeth Ty mogłeś nikomu nie podawać. Ciekawe co poprzedni właściciel robił z tym numerem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy Orange numer telefonu do weryfikacji czy jednak do reklam.

Nie wiem ale taki numer co najmniej przez kilka miesięcy jest nie aktywny i dziwne że 4 dni od włączenia do sieci ktoś na niego dzwoni.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy Orange numer telefonu do weryfikacji czy jednak do reklam.

@xeth jak wrócił z puli numerów wolnych, to tak jest. Ja otrzymałem numer po lekarzu i teraz dzwonią do mnie pacjenci. Zastanawiam się, czy z niego zrezygnować, ale pewnie ktoś inny będzie miał kłopot.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy Orange numer telefonu do weryfikacji czy jednak do reklam.

No tak ludzie gdzieś tam maja zapisany numer i dzwonią, ale takie automaty jak trafią na niedziałający to zazwyczaj usuwają ze swoich baz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy Orange numer telefonu do weryfikacji czy jednak do reklam.

@xeth raczej nie usuwają. Jak sam się nie skontaktujesz z firmą która wydzwania pod Twój numer, to sami z siebie nie usuną z bazy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy Orange numer telefonu do weryfikacji czy jednak do reklam.

Numer podał dla telemarketerów poprzedni właściciel.

Firmy telemarketingowe nie usuwają numerów z baz. Obecnie z uwagi na wiele nieaktywnych numerów robi się coś innego. W poziomu call center dzwoni się do 10 numerów jednocześnie, pierwsze 5 osób co odbierze - trafia do żywej osoby, pozostali mają ciszę i muszą poczekać na wolnego konsultanta.