Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange

W sklepie z aplikacjami dla Androida właśnie pojawiła się nowa wersja aplikacji mobilnej Mój Orange, więc to dobry moment, aby zapoczątkować temat, w którym będziemy opisywać listę planowanych w aplikacji zmian. Postaramy się, abyście o wszystkich wiedzieli najszybciej Szczęśliwy robot

 

 

Jeśli będziecie mieć pytania lub opinie dotyczące nowych wersji aplikacji - śmiało dodawajcie je w komentarzach poniżej.

32 ODPOW. 32

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange

Wersja 3.5, planowane daty wydania:

Android: 11.08.2016 r.

iOS: 08/09.2016 r (przybliżony)

Windows Phone (jeszcze nieznany)

 

Najważniejsze zmiany:

  • "Oferta" zamiast "Oferta dla Ciebie", czyli nowy sposób prezentacji ofert specjalnych i promocji. Oprócz ofert Orange będą tu dostępne także oferty partnerów
  • wyświetlanie przysługujących nam bonusów i rabatów na ekranie „O taryfie”
  • zmieniona ikona powiadomień
  • poprawione działanie czatu z doradcą

Dodatkowo, w wersji dla iOS nastąpi spora wizualna zmiana, bo menu, które do tej pory było dostępne na dole ekranu – teraz znajdzie się po lewej stronie. 

 

Co ważne, funkcja Moje Okazje wykorzystuje GPS, aby przedstawiać oferty specjalne dostępne tylko w danej okolicy. Po instalacji aktualizacji aplikacja zapyta więc, czy użytkownik zgadza się na sprawdzanie jego lokalizacji. Zgoda jest dobrowolna i w każdej chwili można ją wycofać w ustawieniach aplikacji. 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange

To aktualizujemy, oceniamy i przesyłamy sugestie 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange

Fajnie jakby w ów aplikacja reagowała na komendy głosowe, np. komennda "stan konta" i przemiły głos z aplikacji odpowiadałby nam 13,13 zł 😜 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange

@Artur Przybliżona data na iOS to bliska 11.08? 😛


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange

@Anonim, to wcale nie jest tak nieprawdopodobne, jak mogłoby się wydawać. Jeśli rozwój urządzeń typu Amazon Echo dalej będzie posuwał się w tak szybkim tempie i zaczniemy oswajać się urządzeniami, z którymi można rozmawiać to z Mój Orange też będzie można 🙂

 

 

Rogi napisał(-a):

@Artur Przybliżona data na iOS to bliska 11.08? 😛

Jak najbardziej, @Rogi! Maks. 2-3 tyg. i ma być 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange

Jest możliwość podejrzenia okazji bez tych wszystkich zgód?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange


pablo_ck napisał(-a):

Fajnie jakby w ów aplikacja reagowała na komendy głosowe, np. komennda "stan konta" i przemiły głos z aplikacji odpowiadałby nam 13,13 zł 😜 


A aplikacja TalkBack czy podobne nie umożliwiają tego?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
Jest możliwość podejrzenia okazji bez tych wszystkich zgód?

W sensie: sprawdzenia jaka oferta w jakiej lokalizacji jest dostępna? Nie ma takiej listy. Można tylko sprawdzić oferty w swojej lokalizacji po udostępnieniu GPS. No i nie wszystkie oferty są uzależnione od lokalizacji, więc nawet bez zgody będziesz widzieć oferty "ogólnopolskie".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w aplikacji mobilnej Mój Orange

Zgodę na GPS rozumiem. Ale trzeba udzielić zgodę na przekazanie danych do partnerów Orange (bla bla bla, piszę w skrócie).