Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Mój Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange

Chyba błąd bo terminy ważności konta się nie pokrywają, ewentualnie nie odświeżyło się, tak poza tym w starym MO tego nie było.

1.jpg2.jpg

Inna opcja że to prawidłowe, ale pokazuje tylko doładowania, bo konto miałem do 1 Listopada 2019 ważne przed tym doładowaniem, mam usługę Konto ważne rok włączoną.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange

Wydłużanie ważności bonus nie wydłuża ważności konta, doładowałem i teraz jest ok, te same daty ważności konta i połączeń wychodzących @Wojciech , usługa nowa i teraz dopiero wiadomo jak działa.

1.jpg2.jpg

Oczywiście ponownie wyłączyłem i włączyłem ważność konta na rok, by sprawdzić po doładowaniu czy daty na koncie będą się zgadzać, ważność bonusu wiadomo bez zmian, ale trochę wzrósł 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Nowe Mój Orange

@Anonim, dzięki za info. Czy Bonus za doładowanie wydłużałeś usługą?

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange


@Wojciechnapisał(-a)

@Anonim, dzięki za info. Czy Bonus za doładowanie wydłużałeś usługą?


Bonus za doładowania wydłużyłem na rok za 30zł, wychodzące i przychodzące też wydłużyły się o rok.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Nowe Mój Orange

Tego samego dnia to wykonałeś?

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange

Tego samego dnia, choć na zrzucie wygląda to inaczej, dziwne to trochę, być może bug, po kolejnym doładowaniu może się to wyjaśni, albo i nie.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Nowe Mój Orange

Sprawdzając kodami są te same daty co w Nowym Mój Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange

Wydłużanie ważności bonus nie wydłuża ważności konta, doładowałem i teraz jest ok, te same daty ważności konta i połączeń wychodzących @Wojciech , usługa nowa i teraz dopiero wiadomo jak działa.

1.jpg2.jpg

Oczywiście ponownie wyłączyłem i włączyłem ważność konta na rok, by sprawdzić po doładowaniu czy daty na koncie będą się zgadzać, ważność bonusu wiadomo bez zmian, ale trochę wzrósł 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Mój Orange

 

@Anonim 

Przecież wiadomo, że jeśli masz aktywne KWR to doładowanie nie powiększa terminów ważności 🙂 Trzeba tylko dla pamiętliwości tak co parę dni aktywować Konto Ważne Rok i po sprawie 🙂

 

Ale dziwię Ci się, że nie aktywowałeś sobie " Skarbonki " Emotikon: Zaskoczony czyżbyś nie wiedział ileś byś miał więcej kasy na koncie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange

Skarbonki nie potrzebuję, co do konta, to nie wnikałem w temat, KWR mam od początku, stare Mój Orange mniej pokazywało, tak jak aplikacja MO, więc żyłem w niewiedzy, teraz rozgryzłem to, choć to banalne, ale opisu jak usługi niektóre w prepaid działają brak, zdawkowy regulamin jest, ważne że wszystko działa jak powinno i NMO też wychodzi że działa prawidłowo.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Nowe Mój Orange

@Anonim, tak wiem, dlatego pytałem o włączenie. Wcześniej mogło być doładowanie, a ten dzień później włączenie usługi przedłużającej ważność. Do tego jak każda usługa może się uruchamiać do 24 godzin, stąd mogła być rozbieżność między ważnością środków, a ważnością bonusów. Fajnie że teraz działa dobrze 🙂